Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van olyan anyuka, aki az 1...

Van olyan anyuka, aki az 1 éven aluli babájához inkább kihívja a dokit és nem a rendelésére megy?

Figyelt kérdés
2012. nov. 9. 09:51
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nekünk a körzetis dokink simán elkéri a 4000,- forintot. Én csak akkor hívom ki, ha a gyerekeknek magas a lázuk, vagy ha tényleg nem tudom elvinni őket. A múltkor pl. épp szerelőnél volt a babakocsink, a nagy és a kicsi is beteg volt, muszáj volt kihívnom 4000,- ért.
2012. nov. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Kedves 10/11 válaszoló!

Természetesen nekünk is pénz, ez a pénz,de sajnos olyan kutyaütő két orvos van nálunk, akik közül választani lehet, hogy inkább kerestünk egy nagyon jót, akiben megbízunk, és tényleg bármikor riasztható. Neki ez a tarifája, viszont nem a szomszédból jön, így megértem. Szerencsére ki tudjuk gazdálkodni, de persze nem ugrálok örömömben.

Azt már csak zárójelben jegyzem meg, hogy ezen felül fizethetjük a drága magánovit, mert ahol lakunk ott nem veszik fel azt a kisgyereket oviba, akinek a kis tesóval otthon van az anyuka, de még a környező kerületek, települések se tudják fogadni az itteni gyerekeket. Le sem merem írni mennyibe van egy hónapban csak az ovi. Ha doki bácsi is jön, az már csak a hab a tortán! :(

2012. nov. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

10-esnek:

Reméljük, hogy sosem kell majd kéthetente orvosért szalajtani, de valahányszor kihívjuk a dokit, a zsét mindig meg fogja kapni. Egyébként a kérdező az 1 éven aluli babákra kérdezett rá, a válaszom is arra vonatkozott.

Más egy ovis gyerek náthája, meg egy (esetünkben két) baba betegsége.

2012. nov. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

A 6os elég érdekesen gondolkozik

"Az persze más, ha olyan dokit választ valaki, akinek nem a körzetébe tartozik"

Szabad orvos választás van !!! Mi a város másik végéről járunk ,ahhoz a dokihoz akihez Én is annak idején.

Ide nem vinném,bár kert város , a védőnő és a gyermekorvos egy lepukkant putri :O

Védőnőt nem választhatom de Ő kijön házhoz automatikusan.

2012. nov. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

"És ezek a pénzek zsebbe mennek gondolom..."

ezt csak most olvasom :O

Már miért gondolod?

A pecséteken rajta van ,vállalkozó házi gyermek orvos,számlát ad mindenről,a nem kötelező oltásokat is ki kell fizetni, az sem zsebbe megy.

2012. nov. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!