Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babaruha kérdés, mit csinálnátok?

Atroposz kérdése:

Babaruha kérdés, mit csinálnátok?

Figyelt kérdés
Egy gyerekes anyukák ti eladnátok a ruhákat vagy megtartanátok a következőnek? De nem biztos ,hogy lesz még egy és az sem biztos ,hogy ugyanolyan neműek lenének.Meglennétek szorulva? Én pont ezen vívódok,de a férjem mondja ,hogy várjak vele.
2012. nov. 9. 10:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia!8 hetes a lányom,de én megtartom a ruhákat majd!A párom nem nagyon szeretne még egy babát,de én nagyon és mondtam is hogy megtartom!Majd talán egyszer sikerül rábeszélnem hogy legyen kis testvér!
2012. nov. 9. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én nem adnám majd csak akkor ha tuti nem lesz másik. Inkább mást adnék el ha meg lennék szorulva, mert ha netán lesz másik akkor meg annak veheted meg megint a ruhákat és valószinűleg többért mint amennyiért ezt eladod. Meg hát nincs leírva törvényben hogy egy lányra nem adhatsz világoskéket. Meg az sem hogy egy fiúra nem lehet pirosat.
2012. nov. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
49%

Én eladom,mert teljesen biztos hogy nem lesz második gyerek,mindigis 2-et akartunk,ő ittvan már.


De ha akarnék másodikat 5 éven belül,nem adtam volna el semmit.

2012. nov. 9. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
49%
Én pár kedvenc darabot elraktam. De az összeset nem tudnánk el rakni, mert el se férnénk tőle.
2012. nov. 9. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Édesanyám annak idején több ruháimat megtartotta.Főleg ami már ilyen 2 éves korombeliek voltak.Meg nagyobbak. A kisebbek közül nem tartotta meg. NEkem testvérem(eü okok miatt,dönthetett hogy tolószékbe kerül/tesóm lesz vagy nem lesz tesóm) nem lett,de amiket eltett az most kezd el belenőni a ruhákba a 2.5 éves lányom. Szóval most pl egy kezes lábas kertésznadrágos overált mostunk ki neki mert most lett neki jó. :) Kb fél évente nézzük át mik vannak s ami jó azon csinálunk egy tisztasági mosást. Lehet hogy ez hülyeség de egy ilyen overál 5ezer ft alaphangon,de eddig senki nem mondta meg róla hogy ez milyen régi.. Ilyesmi: [link] Annyi hogy gombot kellett rá varrni,na puff neki:D:D Én eltenném neki a ruhákat:) Bocsi hogy ilyen sokat irtam:D 27N
2012. nov. 9. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
amit újonnan vettem vagy kedvenc lett azt elraktam, a többit eladtam. 3 éves már, 2 nagy zsákkal raktározunk így is, tesó meg sehol... :(
2012. nov. 9. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

én csak akkor adnám el a helyedben ha nem akartok többet..

mi az első után akartunk (lett is) és jó volt hogy volt ruha, nem kellett rá költeni,


mondjuk jó áron sajna nem tudod már eladni a használt ruhákat én is közel 120dbos ruhacsomit árulok 10.000ftért és a kutyának nem kell, hozzáteszem csak jóállapotuak vannak benne márkás cipőkkel, kabátokkal, szóval ha akartok még tedd el...

2012. nov. 9. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én eladtam. Nem akartunk másik babát, az ismerősök közt pedig senkinél se híre, se hamva babának. Ha most el is adod, és később mégis lesz kistesó, akkor csak úgy "jársz jól", ha majd Te is vaterás/használt ruhákból vásárolsz be.

Ha annyira bizonytalan vagy, próbálj meg mást eladni, és még kicsit tartogasd a ruhákat.

2012. nov. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
30%
Eladtam illetve elajándékoztam eddig mindent. Nem tervezünk másik babát. De ha véletlenül mégis meggondoljuk magunkat, évek múlva én nem adnám rá azokat a ruhákat. Kimennek a divatból. Ez van, én a legtöbb örökölt ruhát is becseréltem pl bizományiban. :)
2012. nov. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
67%
Babaruhák nem mennek ki a divatból ha csak nem a saját kötött horgolt baba ruháidról van szó :)
2012. nov. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!