Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tápszeres baba menyire kötődik...

Tápszeres baba menyire kötődik az édesanyjához?

Figyelt kérdés
Sajnos császárral tudtam csak világra hozni a kisfiamat.Az első 2 hétben volt kb napi 30ml tejem, így pár napig szopizott, most már annyi sincs elvagyok keseredve...csak tápszert kap a kisfiam. Aki most 3 hetes. Így felmerült a kérdés bennem...hogy szeretni fog engem? Tudni fogja hogy én vagyok az anyukája?
2012. nov. 9. 10:35
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Igen, igen, igen!

Te vagy ott vele élete minden pillanatában, te segítesz neki, ha gond van, te eteted meg, ha éhes - még ha tápszerrel cumisüvegből is, de a karodban fogod, ránézel, rád néz, érzi az illatodat, érzi a szeretetedet, a biztonságot... itt kell abbahagynom, mert kezdek patetikus lenni, de nyugodj meg, TE vagy és leszel a kisfiadnak a világ közepe! :-))

2012. nov. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
83%
Mintha az én történetemet írtad volna le. IGEN szeretni fog, kötődni fog hozzád. Nálunk az van hogy apa a minden de ha éhes, szomjas, tele a pelus, fáj valamije vagy bármi van, rögtön én kellek mert tudja hogy anya segít mindenben. Van hogy egyszerűen csak az kell hogy vele legyek és megnyugszik. :)))
2012. nov. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Olyan szépet írtál, hogy könnybe lábadt a szemem...köszönöm a megerősítést nagyon remélem hogy ő is úgy fog szeretni engem ahogy én őt!
2012. nov. 9. 10:40
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon! El ne hidd a sok butaságot, amit itt szoktak írogatni. Az első nagyon szépen leírta mitől kötődik egy baba az anyukájához.
2012. nov. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

A kettőnek semmi köze egymáshoz!

A gyermeked számára TE fogod jelenti magát az életet.Mert Te táplálod,ápolod,szeretgeted,nevelgeted.ÉS 15 éves korában TE leszel a leggonoszabb,amiért nem mehet hajnalig bulizni, csak mondjuk este 10-ig :D

Ha nem jött össze a szoptatás,akkor nem jött össze!ÉS PONT!

Ne csinálj ebből lelkiismereti kérdést,csak szeresd nagyon!!!!!!

2012. nov. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
64%
Nekem is könnybe szaladtak a szemeim az első válaszoló válaszától!
2012. nov. 9. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
29%

Azért mert valaki császárral szült, ugyan úgy tud szoptatni, ès van aki simán szült, mégsem tud!

Fontos az mit eszel, mit iszol, ahoz hogy legyen tejed!

Napi 2-3 liter folyadèk, normális kalória dús ételek, tészta, burgonya, rizs hús....

A babát gyakran kell mellre tenni, fejni...

Attól mert tápszert kap, ugyan úgy fog szeretni, vedd sokat ölbe, szertgesd!

Egy szoptatott baba 3 órábként 1 órát van az anyja őlèben míg szopizik, egy tápszeres baba 5 perc alatt megeszi üvegből a tápot, kevesebb a testi kontaktus az anyával

2012. nov. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Még jobban fog igényelni :) Minden rendben lesz! Te vagy az anyukája és ez sosem változik!
2012. nov. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 Golan Trevize ***** válasza:
100%

Sajnos különböző okok miatt a 11 hónapos ikreimmel kb. a 11 hónap egy harmadában nem tudtam együtt lenni. Volt, hogy egy hónapon keresztül csak hétvégéken találkoztunk.

De most is, ha egy hétig nem látjuk egymást, akkor is úgy örülnek nekem, mint senki másnak (csak a feleségemnek).

Tépsezeresek voltak, mégis pontosan tudják, hogy kik a szüleik. Nem ettől függ.

Most is ha este hazamegyek munka után, megy a visítás (örömből) és bújás. Mindenkivel barátságosak, de ilyet olyan rokonokkal sem csinálnak, akit nagyon ismernek és szeretnek.

2012. nov. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok, köszönöm szépen :-) kicsit belelendültem, mert ugyan tudtam szoptatni, de én is császárral szültem mindkét gyerekemet, és óriási közöttünk a kötődés. :-)
2012. nov. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!