Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, ti vettetek már...

Anyukák, ti vettetek már teszveszről ruhát esetleg játékot? Csak engem vágnak át sorozatban?

Figyelt kérdés

Rendeltem egy játékcsomagot, az volt a leírásban, hogy látszik kicsit a használat, de nagyon szép, nagyon jó állapotban van. Fisher járássegítő kutyus. Meg sok zenélő villogó kütyü. Na meg az is oda volt írva, hogy tökéletesen működik. Erre ki bontom a csomagot (amit egy héttel később adott fel mint meg volt beszélve, persze én utaltam időben) és megláttam azt a borzalmat a dobozban. Ütött kopott, festék rajta alig, tiszta retek az összes. Domestossal sikáltam át mindet. Mindbe raktam elemet, a fele nem is működött. Nem ezek voltak a képen. Azt a választ kaptam, biztos a postán sérültek meg! ??? Kérdem én hol lettek ilyen retkesek?

A másik meg, hogy rendeltem bodykat. Azt írta folt és szakadás mentesek. Persze mind kakafoltos volt. Volt amelyik nyaka is foltos volt.

Rendeltem egy kabátot a kicsinek hétfőn, még az nap utaltam a pénzt. Azt mondta kedd reggel fel adta esőbbségivel. Se híre se hanva. Múlt héten rendeltem egy hálózsákot, az állítólag hétfőn került feladásra. Annak sincs híre.

Nem hiszem el!!! Csak engem vágnak át folyton???

Ezek olyan eladók, akiknek csupa pozitív van! Nem mernek nekik negatívat adni vagy mi? Vagy csak én vagyok az a balek akit mindenki át ver?


2012. nov. 9. 17:01
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Szia!


Én eddig kb. 30-szor vettem teszveszen baba ruhákat és játékokat, sokszor sima postával, és eddig sosem csalódtam. A meghirdetettnek megfelelő állapotú volt a termék és mindig megérkezett.

Mondjuk annyi volt, hogy volt aki csak 3-4 hét múlva küldte a terméket, pedig 1 héten belül ígérte. Ilyenkor ezzel visszaélnek az eladók, hogy ugye a vevő már elutalta a pénzt, ők meg "ülnek" az árun, de ez a legkevesebb, legalább feladják.

De a foltos body-knál nem látszott a képen hogy tiszta folt? Ezért csak olyat szabad megvenni amiről előlről és hátulról is van kép.

16 ezer azért nagyon sok egy játékcsomagért, ennyiért nem vennék teszveszen. Jobb egyesével levadászni a jobb ajánlatokat, anyagilag is jobban megéri úgy. Egy játékcsomagba tényleg belerakhatja kb. az összes otthon található lestrapált játékát, míg ha egyesével veszed akkor csak olyat veszel, ami neked kell és jobban le tudod ellenőrizni a minőséget is.

Ezért nem szoktam pl. ruhacsomagot sem venni, mert ki tudja mennyi olyan darab lesz benne, amire mondjuk nincs is szükség.

Szóval szerintem megéri teszveszen vásárolni, csak jól körül kell tekinteni mielőtt vásárolsz.

2012. nov. 10. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Már nem tudom hányadik voltam, én voltam az aki kérdezte mennyiért vetted a játékcsomagot.

Hát húú hallod 16 ezer ft. nagyon sok pénz!!! Én se hagynám annyiban!! Amit utánam írtak azzal TELJES mértékig egyet értek, a megfogalmazással, a tényekkel mindennel. Kellően határozott de konkrét és korrekt és mentes minden személyeskedéstől. Mindenképp ezt írnám meg, mellékelve képekkel és ha semmi válasz, akkor büdös nagy negatív menjen neki!! mert tényleg meg kell adni a lehetőséget hogy visszacsináljátok az üzletet, mielőtt lepontozod.

Még egyszer, nagyon sajnálom hogy így jártál. És egyébként átérzem a helyzeted mert nálunk is csak tescó van, turi szinte egy se...vagy ami van az irtó használt bolyhos ruhákat ad marha drágán...Rokonságból se kapunk, vagy öröklünk így nekem is csak ez marad (teszvesz) meg néha egy két minőségibb webáruház mint a ruhafalva ahol legalább tudom hogy azt kapom amit várok (igaz kicsit drága...)

2012. nov. 10. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Én sok FP játékot rendeltem TeszVeszről,Vateráról,ruhákat,hálózsákokat,overállokat.

Mindegyikkel meg voltam elégedve :)

Én mielőtt rendelnék valakitől mindig megnézem az értékeléseit,ha 98% alatt van akkor elolvasom,hogy miért kapott negatívat.Ez alatt nem vásárolok senkitől.

Mindig ajánlva kérem a postázást ill. csomagként mert annak is nyoma marad a postán.

Szerencsére még nem ért kellemetlen meglepetés.

Én is árultam már ezeken az oldalakon különböző termékeket,de mindig a valóságnak megfelelő képeket töltök fel,jó éleseket,hogy minden jól látszódjon.Csak olyat árulok amiket én is megvennék.


A helyedben negatívval "jutalmaznám" az illetőt és a vételárat is visszakövetelném,ha ebbe nem megy bele jelezném a TeszVesz/vatera felé.

2012. nov. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Kb 3 éve vaterázok/tesz-veszezek. Egyetlen alkalommal vertek át, a baba pizsama nagyon gusztustalan foltos volt, Vanish-sel úgy-ahogy ki tudtam szedni. Minden mással elégedett voltam. Én amiatt kesergek, hogy nem megy az értékesítés újabban, ruhákat alig tudok eladni, pedig rengeteg van a 22 hós kisfiamnak, amit kinőtt. Nagylányom szuper márkás farmerjai... szintén nem kell a kutyának sem, 150 Ft-ért sem! Tegnap összecsomagoltam az egész pakkot egy zsákba, és viszem a védőnőnek! :( Nem érdemes meghirdetni. :( Minden mást sikerül eladnom, de a ruhákat nem. Pedig tényleg szépek, sok közülük alig használt.

Azt is figyeld egyébként, hogy a 100%-os értékelés mellett mennyi semlegese van az eladónak. Én úgy tapasztaltam, hogy sok esetben az is negatív lenne, csak van, aki ki tudja dumálni magát...

2012. nov. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:

Megérkeztek a holmik ami hétfő és kedd helyett tegnap kerültek feladásra. Megnéztem a pecsétet! A játékokat nem veszi vissza, azt mondja tuti a posta hibája. Na persze! Adtam neki egy szép részletes negatívat! Legalább a kabát és a hálózsák szépek. Csak hát később küldték mint ahogy meg volt beszélve. Most már tényleg nagyon körültekintő leszek, ha egyáltalán rendelek még.

Igen egy két ilyen paraszt miatt nem tudják azok sem el adni a ruhákat, akiknek tényleg szép, jó állapotú.

Ezt sajnálom!

2012. nov. 10. 17:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!