Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem szoktak olyankor...

Miért nem szoktak olyankor babalátogatóba menni, amikor a látogató menstruál?

Figyelt kérdés

2012. nov. 9. 18:29
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
78%
Hát, így születnek a babonák. :) Nagyon sok kisbaba lesz kiütéses az anyatejtől, és így rá lehet fogni valamire. :)
2012. nov. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
75%

Velem a barátnőm volt bent a szülésemnél és mire túl voltunk mindenen :) megjött neki. 1 nappal előbb, mint kellett volna. A doki szerint a kisbaba "illata" és a tudatalatti játszik furcsa játékot, mert enyhe méhösszehúzó hatás lehet és emiatt megindulhat jobban a vérzés.

Mikor most júniusban bementem a barátnőmhöz a szülészetre babalátogatóba, mire hazaértem átáztam. Nődokim szerint nincs mindenkire ilyen hatása, csak akik amúgy is jobban "elolvadnak" a csecsemőktől. :)

2012. nov. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
22%
én már hallottam ilyet babonán KÍVÜL is, azért mert ha pisilnie kell és betétet vagy tampont kell cserélni akkor a keze olyan lesz és úgy nem babázhat. Persze ez hülyeség de az egyik ismerősöm ilyen
2012. nov. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Felénk kezet szoktunk mosni. :)
2012. nov. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!