Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan lehet elvégezni a napi...

Hogyan lehet elvégezni a napi teendőket, hogy minden zökkenőmentesen menjen? Hogyen lehet ez bírni erővel?

Figyelt kérdés
15 hónaposom kószál a lakásban, de időre legyen kész az ebéd, takarítás, séta, játék...stb. Nekem nem megy. Vagy az egyik, vagy a másik, de sajnos ennyi mindent nem bírok nap, mint nap ellátni. Ti hogy csináljátok?
2012. nov. 9. 22:21
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy.

2 évembe telt, mire tudomásul vettem, hogy egy fizikai képtelenség. Valami mindig elúszik, a takarítás, a főzés, vasalás stb.

Most már carok az egészre, pl. arra a kupac vasalnivalóra, ami itt van mellettem.

A gyerekkel foglalkozz! Neki legyen jó!

2012. nov. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
75%
Nehezen. Nekem 4 gyermekem van. Amikor "még csak" kettő volt, akkor nagy balhék voltak emiatt. De a párom rájött, hogy nem megy. Segít, én is belerázódtam, és egy csomó mindenből egyszerűen nem csinálunk gomdot.
2012. nov. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Igaz nálunk még csak 9 hónapos,de egy teljes embert kíván 24 órában.

Csatlakozom az előttem szólóhoz: sokáig bele voltam betegedve,hogy úszik a ház,nem tudom megcsinálni,amit eddig igen.

De belefáradtam!Ez van;akinek nem tetszik nyugodtan jöhet vasalni,takarítani,rendet rakni.Eddig nem sok jelentkező akadt.

2012. nov. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
85%
Nekem ment minden, mondjuk a férjem lelépett amikor a kicsi megszületett, így nem volt választási lehetőségem, hogy csinálom, vagy megvárom, amíg hazaér. Utólag nem bánom, hogy így történt, működik minden klasszul az életünkben.Vasalt ruha, főtt kaja, takarítás, minden megvan, és még dolgozom is a kicsi másfél éves korától.
2012. nov. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Nem lehet!

Én csak a főzéssel tudtam időt spórolni, előre főztem 2-3 napra. A takarítás annyiból állt nálam, hogy heti kétszer felmostam, és minden nap felporszívóztam, szerencsére a fiamat sem zavarta a porszívózás, és most a kislányomat sem, így általában akkor takarítottam, amikor aludtak. A séta, játék egyértelműen minden napos program.

2012. nov. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Szigorú tervezéssel. Minden másnap főzök. Megvan a vasalós nap, a fürdőtakarítós nap, a portörlős nap. 15 hónapos nekem is a lányom, 2x1 órát biztos alszik, az sok mindenre elég.
2012. nov. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok, vasalni hetente egyszer vasalok, akkor kb. 2 órán keresztül. Az első gyerek mellett mindent vasaltam, mostanra ez már leredukálódott, a gyerekek ruháit, a mi itthoni ruháinkat egyáltalán nem vasalom, szépen összehajtogatom és ennyi.
2012. nov. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
63%
Egyszerűen lehetetlen nekem még egyik sincs három éves, ráadásul a kisebb nagyon rossz egy percre sincs el, a férjem ideges morog, nem lehet hozzá szólni, bunkó lett velem, nem érti meg, hogy elfáradtam!:(
2012. nov. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Enni kell, tehát első, hogy legyen kaja. Az összes többi nem létszükséglet... de mindent csak egyszerűen. Én is pl előre főzök, és akkor másnap "csak" vasalok, amennyi belefér. Takarítani, ahol a papok táncolnak.. nem lesz minden 100 %, de ez nem baj.
2012. nov. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 Jégtánc ***** válasza:
100%
Takarítani nem takarítok minden nap.Felesleges.Általában este főzünk együtt a párommal ha lefektettük a lányunkat.Mosógép megy magától,azt nem kell őrizni.A lakás van tiértetek,nem te vagy a lakásért.
2012. nov. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!