Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan lehet elvégezni a napi...

Hogyan lehet elvégezni a napi teendőket, hogy minden zökkenőmentesen menjen? Hogyen lehet ez bírni erővel?

Figyelt kérdés
15 hónaposom kószál a lakásban, de időre legyen kész az ebéd, takarítás, séta, játék...stb. Nekem nem megy. Vagy az egyik, vagy a másik, de sajnos ennyi mindent nem bírok nap, mint nap ellátni. Ti hogy csináljátok?
2012. nov. 9. 22:21
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Egyrészt megnyugtat, eddig azt hittem, hogy csak én vagyok ilyen szerencsétlen, de mostmár látom, hogy tényleg nem megy minden, másrészt elkeserítő, mert olyan jó lenne, ha tökéletes háziasszony tudnék lenni. Az első évben még bírtam, de mostanra már a férjemmel mindketten annyira kimerültünk, hogy képtelenségnek érezzük, egyszerűen mindennel el vagyunk mostanában maradva és nekünk még segítségünk sincs, nagyon messze él a rokonság. Az alaprend megvan, egész nap pakolászok, a pici mindent széthány, újra és újra elpakolni, de ez egyébként nem baj, mert neki az az élvezet, ha szétpakolhat, ha nem lehet megmozdulni a játékhegytől, az neki sem buli. Nekem a főzés okozza a legtöbb gondot, mert nem vagyok egy konyhatündér, és időre elkészülni sem bírok, mert le kell kötni közben a babát. Na mindegy, köszönöm a válaszokat, azért megnyugtattatok. Kitartást nektek is!
2012. nov. 13. 10:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!