Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha az első gyerek nyugis, jó...

Ha az első gyerek nyugis, jó alvó angyalka, akkor a másodiknak kötelezően kisördögnek éjszaka sírósnak kell lennie?

Figyelt kérdés
Lányom 16 hónapos... apa egyre többet beszél a másodikról. De ne értsetek félre a kislányom annyira JÓ baba. Nincs és nem is volt soha gond vele. Magától alszik el, ha jön a foga nincs ébredés, nem hisztizik. Egyszóval tünemény. És én mérget veszek rá hogy a második tuti ezek ellentétje lesz. Meg szinte mindenki ezzel "biztat". Így én félek :(
2012. nov. 11. 22:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát nálunk pont fordítva volt.Én voltam olyan de olyan eleven, hogy az nemigaz...Le is van kamerázva, hogy hajnali 3-kor még fent voltam elvoltam, játszottam, szaladgáltam a házba és alig akartam elaludni.Soha vagy legalábbis nagyon ritkán aludtam.Húgom volt ennek pont az ellenkezője ő soha nem sírt, jó alvó volt.Anya már ezért vitte orvoshoz, hogy ennek a gyereknek meg mi baja...:D

Szóval szerintem lehet az, hogyha az egyik baba nyugodt, jó akkor a másik pont az ellenkezője lesz...:)Nem akarlak elkeseríteni de én is csak ezt tudom mondani.Akiket ismerek testvérpárokat szinte mindegyiknél ez volt a helyzet.:)

2012. nov. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem kötelezően,de általában bejön...az én első fiam 6 hetes korától végig aludta az éjszakákat,még akkor se kelt fel,amikor jöttek a fogai.A 2. majdnem 3 éves volt,mire ébredés nélkül végig aludta az éjszakát.A 3. baba 6 hetes,inkább az első gyerekre "hajaz",ám az éjszakát Ő sem alussza végig(2x kel enni,ami normális is,anyatejes),de elég nyugodt baba.
2012. nov. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Jól érzem én :D Nincs mese, gatya felköt.......!
2012. nov. 11. 23:27
 4/4 anonim ***** válasza:
A lányom egy földreszállt angyalka volt. A fiam... hú, majd ha ovis lesz, biztosan vissza hízom az eltűnt 10 kilómat! :D :D Egy jóízűt nem ettem, amióta itt van a drágám, folyamatos figyelmet igényel. Kezd javulni a helyzet, már 22 hónapos. :) De ne félj, nagyon sok olyat is hallottam, ahol mindkét gyerek könnyen kezelhető, hasonló természetű volt! Nincs ebben semmi törvényszerűség, hidd el!
2012. nov. 12. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!