Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit szóltok ehhez anyukák?...

Mit szóltok ehhez anyukák? Tetszik vagy nem? (link)

Figyelt kérdés
[link]
2012. nov. 13. 13:31
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom eldönteni. Mindenképp bizarr elsőre, de sokat kell gondolkodnom rajta, hogy valójában miért tartom annak.

Viszont elzárkózni nem zárkózom el tőle.

2012. nov. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Az én fiam fejni is szokott egy hosszabbítóval, amikor én fejtem. Szóval nem biztos, hogy ehhez kell a baba, bármi megteszi csak a gyerek fantáziájára van szükség. Én egyébként nem akadok fenn egy ilyen babán, sokkal jobban bosszantanak a k..nak kinéző babák.
2012. nov. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Anikó1985 ***** válasza:
Olvasva a válaszokat az jött le, hogy ez tényleg felesleges baba játék marha drágán. Ahol a gyerek látja a szopit ott megoldja, ahol nem látja ott meg nem is érdekli. Az hogy bizarr, hát szerintem csak elsőre.
2012. nov. 19. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Nem venném meg, DE alapvetően azért van mellünk, hogy szoptassunk (és nem pedig azért hogy szép dekoltázsunk legyen, csábítsunk, kérkedjünk, megfeleljünk vele holmi nőiességkritériumoknak a formájával, méretével).

A szoptatás nem egy gusztustalan dolog, nyilván nem tartozik rajtunk és a babánkon kívül másra, de egyre több nő ódzkodik mégis tőle és lehet h kicsit természetesebbé tenné a gyerek fejében hogy ha majd felnő, legalább megpróbálja így táplálni a gyerekét, mert ez az élet természetes velejárója. Tehát ezt a tárgyat fölöslegesnek tartom, megoldják máshogy, a gyermeki fantázia határtalan, magát az ötletet (mint szoptatást népszerűsítő dolgot) viszont üdvözlök, annak ellenére h nem vagyok harcos ősanya és nem ítélek el embereket azért mert tápszerezik a gyereküket, ha máshogy nem sikerül táplálni.

2012. nov. 19. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Na igen de ahoz, hogy sikerülhessen szoptatni ahhoz kellene a megfelelően képzett szakember aki nem azt mondja az anyukának, hogy a 8 hetes babája azért alussza át az éjszakát, mert éhes és ő nem jelzi nekem. Na mindegy nem hallgattam rá végül és saját kútfővel és bújtam a netet és sikerült majdnem két éves koráig szoptatnom a lányomat.


Én magát a játékot totál fölöslegesnek tartom a fent említett példák alapján. Másik meg ezekkel a játékokkal a gyerek kész információkat kap meg gyakorlatilag nem kell gondolkodnia és nem fejleszti a kreativitását.

2012. nov. 19. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!