Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miert nyomja ki haton fekve a...

Miert nyomja ki haton fekve a pocijat? Ha benyulok a hata ala, erzem h nincs lent teljesen.

Figyelt kérdés
2012. nov. 16. 16:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Mennyi idős?
2012. nov. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
3 hos pont.
2012. nov. 16. 17:00
 3/8 anonim ***** válasza:
így nehéz megtippelni. lehet fáj a hasa, de az is lehet feszes az izomzata. de lehet csak szórakoztatja magát, annyira semmit nem írtál, hogy képtelenség még tippelgetni is. ha aggódsz, mutasd meg az orvosnak
2012. nov. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
2 napja csinalja, pedig nem faj a hasa. Es ezt is nevetve teszi, csak ugy "elvan". De olyan fura, aztan lehet h csak tulaggodom. Ha az olemben "ul" , tehat be van dolve, nem teljesen ul, akkor is addig csinalja meg lecsuszik rolam. Babakocsiba, hordozoba..mhol :)
2012. nov. 16. 17:42
 5/8 anonim ***** válasza:

jah, hát így már tudom mire gondolsz :)

ez egy reflex, pár hét múlva eltűnik :)

2012. nov. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
akkor jo:) koszonom szepen
2012. nov. 16. 17:59
 7/8 anonim ***** válasza:
Én lányom is csinálta egy ideig, nem tudom miért...szerintem csak szórakozott:)
2012. nov. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

próbálgatja a hátát, a kislányom folyton ezt csinálta, aztán elkezdett az oldalára fordulni majd átfordulni hasra. most lesz 4 hós, állandóan izeg-mozog és ahol lehet, homorít :)

Ehhez gyakorol a Te babád is

2012. nov. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!