Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki, hogy oldaná meg?

Ki, hogy oldaná meg?

Figyelt kérdés
Van egy 8,5hós kislányom :) és jön a kis tesója is májusban :) 14hónap lesz közöttük,így az első gyerkőc is fogja még igényelni a babakocsit,hisz az apró lábak csak hamar elfáradnak vagy ha elalszik csak praktikusabb a babakocsi,mint ölbe cipelni +a tesót tolni...kenguru meg nem megoldás állandó cipeléshez,hisz mind2 gyereknek kényelmesebb a babakocsi....egy bergon camarelo-k van aminek a váza fix és a tartozékokat lehet cserélni(mózes-sport-bébihordó). Mivel lehetne megoldani,hogy egy vázon ,de 2 gyerek is elférjen( nem iker kocsira vagy testvér fellépőre gondolok,hisz az utóbbinál sok állás sem megoldás a nagyobbiknak)
2012. nov. 18. 11:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
szia! ahol bébiszitteltem ott 3 gyerkőc volt, a legkisebb 8 hónapos, a középső 2 éves a nagy meg 5. egy pierre cardin-juk volt és a kicsi feküdt a kocsiban, a középső a lábtrató részen csücsült, karjával szuperügyesen átfogta a karfát a nagy pedig testvérfellépőn állt a tolókarnál. nekünk nagyon bejött, ők is imádtak így utazni,sőt ez a mások által nem túl kedvelt kocsi istenien bírta a strapát! (persze ha nagyon hosszú útra mentek vele városba vagy hasonlók,akkor biztos nem túl szerencsés,de nekünk a játszótéri séták, orvoslátogatás, kutya sétáltatás alkalmával nagyon bevált. remélem tudtam segíteni!
2012. nov. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Köszi,de más azért egy 14és egy 24hós igénye:)

testvér babakocsit csak egybe lehet venni,vagy egy adott típushoz is lehet plussz részt csatolni?

2012. nov. 18. 11:53
 3/12 anonim ***** válasza:
Britax be dual, de húzós az ára.
2012. nov. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
56%
Én a kendőt választanám a picinek. Az kényelmesebb, mint a kenguru (nekünk mindkettő van). Ha meg hamar megtanul járni a nagy és esetleg már motorozni is tud, akkor a kicsié a babakocsi, a nagy meg motorozik. Vagy megoldható szülőkaros triciklivel, de kicsit nehezebb így lavírozni.
2012. nov. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Az a baj a kendővel, hogy nem tudsz a nagy után szaladni vagy lehajolni hozzá. Ez a megoldàs csak rövid utakra jó.

Nekünk van testvérkocsi, de azzal meg nehéz közlekedni, egy lépcsőnél pl. Tuti nem emeled föl a 2 gyerekkel, ezt leszámítva viszont a gyerekeknek kényelmes és gyorsan tudsz vele haladni.

Van viszont egy 3 kerekű top rider babakocsink, abba elfér a két gyerek, ha elfárad a nagy. Motrot is viszem magammal, ha már nem kell az meg megy a bkocsi tetejére. Ezt a módszert használ leginkàbb. Amúgy a t tesókocsit 15.ert vettük használtan, ennyiért megérte

Amúgy van ülőkés fellépő is, ill pótülés is, de ezek használatában nincs tapasztalatom.

2012. nov. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
56%
Már hogyne lehetne a kendőben lehajolni? Szaladni meg minek, ha a nagy a kocsiban ül? :)
2012. nov. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
78%

Ott a pont :-) ..persze, hogy le lehet hajolni, de nem olyan könnyű. HOgy lásd mire gondolok, leírok egy példát: Amikor a kicsi fél éves lesz, a nagy meg 20 hónapos, akkor a kendőbe már nem olyan egyszerű, az egy órás séta. Főleg, ha a nagy már nem ül meg a babakocsiba, mint az enyém. Nos , én úgy jártam, hogy kifutott az útra, és bizony kendővel nem egyszerű utána szaladni.

De volt olyan is, hogy kicsi kendőben volt, a nagy éppen kijött a babakocsibol, és pár percen belül kutyakakiba lépett. Na az ilyen helyzetek megoldása nekem nem volt egyszerű, de lehet én vagyok béna.. :-) Szóval igen, mindent lehet, de azért jobb, ha az ember több alternatívára felkészül.

2012. nov. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én is a kendő plusz sportkocsira szavazok, a kicsit is teheted hátra, úgy könnyebb a nagy után szaladni. Vagy a kicsit, ha szereti, akkor kocsiba és a nagyot háton vinni.
2012. nov. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
köszi,de egyik sem jó megoldás... nekem
2012. nov. 19. 09:20
 10/12 anonim ***** válasza:
Azért egy 20 hónaposnak nem kell már babakocsi! Olyankor a kendő is elhanyagolható ugye. Az én lányom 22 hónapos lesz amikor a tesó érkezik. Nem fogok ezért külön babakocsit venni, elég nagy lesz ahhoz, hogy a lábát használja sétára, triciklizésre, motorozásra stb. A kérdezőnek csak pár hónapot kell áthidalnia.
2012. nov. 19. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!