Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy eves lanyom ejjel minimum...

Egy eves lanyom ejjel minimum negyszer ebred. Ti hogyan szoktatnatok le?

Figyelt kérdés

Napkozben alszik kb. masfel orat, este 8-tol reggel hatig alszik, de sokszor ebred. Olyankor mindig cicizni akar, mar nem is probalom visszaaltatni anelkul, mert akkor balhe van. Igy csak csendben kiveszem, cicizik egy kicsit, es visszaalszik. Kb negyedora, siras nelkul, de minimum negyszer. En se, o se alussza ki magat rendesen.

Rosszul evo, napkozben annyit eszik, mint egy kismadar, lehet, hogy ehes, de nem tudok tobbet adni neki nappal, mert nem er ra, szalad egesz nap.


2012. nov. 19. 07:31
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Ugyan így voltunk kb 1.5 hónapja mint Ti.

Én nem keltem fel hozzá... iszonyatos nagy balhé volt este vagy 3 napon át :( Ha odamentem vigasztalni csak felidegesítettem még jobban, szóval nálunk az vált be hogy fel sem keltem, nem mentem oda.

Eltelt 3 nap így, azóta átalussza az éjszakát :) 14 hónapos (napközben még 3x cicizik).

2012. nov. 19. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Én lányom 2 éves, ettől függetlenül sokszor ébred, igaz nem enni. Általában szomjas, vagy csak rosszul alszik ,kitakarózik, esetleg rossz álma van. Nyáron mikor a nagy meleg volt, 2 óránként kért inni. Mivel ahhoz még kicsinek érzem, hogy odakészítem neki az innivalót, hisz vagy megtalálja a sötétben, félálomban vagy nem, így inkább kelek, és odaadom neki. Nehéz, mert én utána nehezen, majd fél óra múlva alszom vissza, remélem idővel ez is elmúlik.

Persze aludta már át egyhuzamban az estét, de ez ritka, meg általában én ilyenkor is ébredek, hogy lehet azért nem szól mert valami baj van...:)

2012. nov. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Kisfiam elmúlt már 1,5 éves kb 10-11 hónapos kora óta oda van mellé készítve az innivaló,enni kb 8-9 hónapos koráig kelt fel hajnalban 5-6 között,majd tápszert váltottam és nem kelt többet fel. Max akkor kel éjjel ha beteg,lázas,vagy tele az orra,esetleg rosszat álmodik.Végig alussza az éjszakát,ha fel kell mert szomjas egyszerűen iszik a kis itatópohárból,és alszik tovább.
2012. nov. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Köszi "második" a választ! :)

első

2012. nov. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!