Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan szállítjátok a babát?

Hogyan szállítjátok a babát?

Figyelt kérdés
Van babyhordónk, de a baba túl nagy(4370 kg-mal, 55cm-rel)született,s azóta is szépen gyarapszik.Most vagyunk a 8.hétben, de amikor a téli szerelést ráadom már alig lehet becsatolni, de a pántok már a max-on vannak.Ülni még ugye nem tud, tehát mit rakjak be a kocsiba?

#babyhordó
2012. nov. 20. 14:06
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

én vettem egyel nagyobbat ami le lehet dönteni és abban volt

amúgy a fiam is hasonló paraméterekkel volt megáldva babakorban :-)


[link]


valami ilyesmi volt nekünk teljesen ledöntöttem és volt benne fejszűkítő

2012. nov. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Ezért nem szabad megvenni a noname 10.000 forintos hordozót.

Maxi cosi Cabrio. 80 cm, 10kg volt amikor már nem fért bele overálban, 10 hónaposan.

Barátnőm fia még 1,5 évesen is bele fért nyáron rövid nadrágban pólóban.

2012. nov. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
De ebben már ül? Nem?
2012. nov. 20. 14:15
 4/21 anonim ***** válasza:

Maxi Cosi Pebble! Szuletestol 13 kg-ig hasznalhato.

http://www.youtube.com/watch?v=C2slLsD_qGA

[link]

Hirtelen ezt a ket oldalt talaltam. Mi a masodik gyermekunknek vettunk ilyet, sajnalom hogy az elsonel meg nem talaltam, vagy lehet hogy nem is volt meg akkor (3 eve). Nagyon-nagyon meg vagyunk vele elegedve!

2012. nov. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Az enyém nem noname. Készletben vettük és travelsystem-s babakocsihoz.100ezer fölött volt, de márkát nem írok.
2012. nov. 20. 14:17
 6/21 A kérdező kommentje:
Nem tűnik olyan nagynak.Az enyém is ilyen extrá-s csak nem dönthető a támla.
2012. nov. 20. 14:22
 7/21 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam 3510 grammal és 55 cm-rel született, most 4 hónapos. Hauck hordozónk van, de már nyáron sem szerette, mindig mocorgott, nyöszörgött benne. Én sem tudtam elképzelni, hogy hogy lesz télen. Végülis a brendonban vásároltunk 0 kg-től való gyerekülést. Kényelmes, dönthető, tágas, jól érzi magát benne, magasabban van sokkal, így még az ablakon is simán kilát. Egy hátrány van, hogy nem tudod benne hordozni a babát, így ha ki kell szállni, akkor kézben, vagy ha nagyobb az út babakocsiban folytatjuk tovább.
2012. nov. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Vagy egy normáis méretű hordozót vegyél vagy egy jó minősgű 0-18kg használható háttal beköthető ülést, pl cybex sirona.

Nekünk graco logico s hp hordozónk van. Fiam 1,5 éves 90cm és 13 kg most nőtte ki a súlya miatt, mert hogy 13kgig használható.

2012. nov. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Pont ezekhez a travel system babakocsikhoz vannak ezek a kis hordozók, ami igazából nem tesztelt, kicsi.

Azok a jó babakocsi szettek, amihez nem csak a saját hordozót tudod használni, hanem egy tesztelt, biztonságos, tényleg jól kialakított hordozó is tudsz csatlakoztatni!

Egy maxi cosi hordozó más kategória, mint egy pierre carden, vagy cam, neonato... hordozó.

De még egy römer, és egy maxi cosi között is van különbség, a maxi cosi a legnagyobb a kategóriájában, árban ugyan az, és mind a 2-nem kiváló a töréstesztje.

2012. nov. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Normális hordozót kell venni. Az Én lányom 15 hónapos és hordozóban utazik 10 kg a hordozó 13 kg ig jó,hamarosan kap autós ülést,de abból sem vackot.

A hordozó pántjai is elég nagyok és jó helyen a válla fölött vannak,védenek.

Concord,Maxi Cosi ,Römer,mind tudja ezt.

2012. nov. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!