Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Létezik hogy 4 hónapos fiam...

Létezik hogy 4 hónapos fiam már fel akar ülni?

Figyelt kérdés

Ha hanyadt teszem le emeli a fejét, karjait, erölködik, ha pihiszékébe vagy az ölembe (max 150') fektetem, addig erölködik, mig hasizomból felhúzza magát.

Kicsit aggódom, hiszen 6 hónapos koruk körül erösödik meg annyira a hátizmuk, hogy meg tudjúk tqrtani magukat ülésben, nem?

Egyébkéni már egy hetes kora óta fordul hasról hátra, és 3,5 hetes kora óta hátról hasra.

Van valakinek hasonló tapasztalata?



2012. nov. 20. 20:25
 1/7 anonim ***** válasza:

Igen :)

Én megkérdeztem az ortopéd orvost, azt mondta, hogy ezt a tornát hagyjam neki, de ültetni egyáltalán nem szabad, kicsit sem.

2012. nov. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Persze hogy létezik!A kisfiam is akart ülni ennyi idősen.Direktbe még nem ültettem,de megemeltük pl. a babakocsit.

Ne aggódj,nem minden baba fejlődik egyforma tempóban.

2012. nov. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az én kislányom is állandóan ülni szeretne, most lesz 5 hónapos. Emeli a fejét a pihenőszékben, meg ha az ölemben van megtámasztva, nem jó neki, előredönti a fejét, hogy még jobban ülő helyzetbe kerüljön.
2012. nov. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Készülj fel kedves kérdező, hogy babád várhatóan nagy meglepetéseket fog nektek okozni :)

Nekünk úgy indult, hogy 4 és fél hónaposan négykézlábra állt.Majd kiült oldalra.5 hónaposan már stabilan ült.5 és fél hónaposan felállt.Majd elkezdett mászni.Most lesz 8 hónapos és oldalazva lépeget.Vannak ilyen babák csak itt ne hangoztasd, mert megkapod a magadét..Én is le leszek pontozva a sárga földig az tuti, de lesz@rom :D

2012. nov. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ezt nagyjából minden egészsége gyerek csinálja, de ültetni akkor sem szabad.
2012. nov. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nekem mindenki válasza hasznos! :-)

Most megnyugtattál Kedves 4/5-ös. Már eddig is nagy meglepetéseket okozott, a védönö a fordulások miatt már neurológiára akart küldeni. :-(

Mindenesetre felkészülök a gyors fejlödésre.

Köszönöm a válaszokat!

2012. nov. 20. 23:20
 7/7 anonim válasza:
Az én kisfiam is kb ekkor kezdte, most 4,5 hónapos, először azt érzékeltük, hogy az ölünkben fekvésből erőlködve akar felülni. HAnyattfekvésből ekkor még nem tudta felhúzni magát ülésbe, de ez csak napok kérdése volt. Ma már egy pillanat alatt felül, ha kapaszkodik, nagyon erős! De nem hagyjuk ülni, azt nem szabad!
2012. nov. 21. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!