Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Volt valakinél hasonló problém...

Volt valakinél hasonló probléma az elaltatással? Hogy tudom rászoktatni kislányomat, hogy magától aludjon el az ágyában és ne kelljen ringatni és tartogatni éjszakába nyúlóan.

Figyelt kérdés
Kislányom most 8 hetes, amióta hasfájós csak kézben tud elaludni ha ringatom, járkálok vele. Nagy nehezen elalszik, berakom az ágyába és kb.20 perc alvás után felébred és kezdődik elölről az egész. Van amikor ez 3-4 órán át is tart és már nagyon kivagyok merülve, hogy nincs egy nyugodt éjszakám sem és nem tudom kipihenni magam. Sokszor már nem a hasa fáj, hiszti gyanús a dolog.

2012. nov. 24. 23:44
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Megnyugtatásul bemásolom az én korábbi kérdésem linkjét:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..

Nem vagy egyedül! Csak az enyém egyelőre végképp nem bírja elviselni a kiságyat sem.... :) Az utóbbi néhány napban mondjuk a babakocsiban séta után még jó nagyot durmol otthon, de a többit még mindig a mi ágyunkban, vagy kézben...:D

2012. nov. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nálunk bevált, hogy bebugyoláltam egy nagyon puha takaróba és így hamarabb megnyugodott és elaludt az ölemben, aztán így letenni is könnyebb volt, nyugodtabban is aludt, hogy ilyen "fészekféleségben" pihenhetett. próbáld ki, vesztenivalód nincs vele :-) kitartás!
2012. nov. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Ezt a bugyolását még nem próbáltam, kipróbálom.

Viszont van amikor annyira este 10-11 körül annyira éber, hogy ki vannak pattanva a szemei és nézelődik, minden érdekli csak aludni nem akar. Délutáni séta után ő is jókat szokott szundítani szerencsére:)

A sírni hagyást nem csinálom többet az tuti, majd megszakadt a szívem :(:(

Köszönöm a válaszokat, remélem mielőbb javul a halyzet.

2012. nov. 25. 16:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!