Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Újszülött csecsemő fulldokló,...

Újszülött csecsemő fulldokló, nyüszögő, hörgő hangokat ad. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már egy hetes, de mióta hazahoztuk ezt csinálja. Alvás közben főleg. Mitől lehet ez?

#hang #csecsemő #újszülött #hörgő #fulldokló #nyüszögő
2012. nov. 25. 21:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Tudod én is sok mindent megkérdezek itt, de ha ennyire meg vagy ijedve vidd el orvoshoz.Az enyém szürcsögő hangokat ad, főleg szopi után.Állítólag a tej,nyálacskája rezonál be.Most fogom elvinni fül-orr-gégészetre biztos, ami biztos.Inkább vagyok parás anya, mint majd sírjak, ha kiderül komoly a baj.
2012. nov. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A fejletlenségből(garat,gége) adódik..Ráadásul ők csak az orrukon át tudnak lélegezni,ezért ha az bármitől(pl.beszáradt váladék)bedugul,fuldokolnak.Az én legkisebbem 8 hetes,és néha még mindig csinálja,és "röfög" is(az is ebből adódik).
2012. nov. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!