Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gyerkesek! Kértetek valakitől...

Gyerkesek! Kértetek valakitől engedéylt hogy lehessen gyereketek? Bővebben lenn

Figyelt kérdés
Szóval sajnos még mindig a párom anyjáékkal lakunk és arra szeretnék kilyukadni hogy kell-e tőlük engedélyt kérni hogy szülhessek?Mert anyósom azt mondta hogy csak akkor szülhetek ha ő nyugdíjba megy olyan 10 év múlva mert hogy majd ő otthonmarad a gyerekkel és felveszi helyettem a gyest vagy mit..
2012. nov. 28. 18:29
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát úgy tűnik én kilógok a sorból: mivel együtt éltek igen, úgy gondolom hogy beszélni kell róla. Nem engedélyt kérni, hanem megtudni hogy ha babátok lesz akkor is maradhattok-e.


Az már csak a magánvéleményem, hogy ha nekem anyósom ilyet mondott volna eszem ágába nem lett volna vele egy háztartásba gyereket szülni. Mindig mindenbe bele fog szólni, mindig jobban fog tudni mindent, mindent ő akar majd csinálni.

2012. nov. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
81%
igen, meg kell beszélni, mivel együtt élnek. de anyós nem a közös háztartásba érkező babát ellenzi. sőt, annyira közös ügynek tekinti a dolgot, h azt akarja beszabályozni, h neki tetsző időpontban érkezzen és ő rendelkezhessen felette és a gyes felett, míg a kérdező dolgozik tovább és csak este meg hétvégenként látja a saját gyerekét. az anyós nagyon is azt akarja, h nála szüljön, mert ki akarja sajátítani az unokát. arról nem is beszélve, h a kérdező akkor már 35 éves lesz. miért várna 10 évig egy régóta tartó, jól működő kapcsoilatban, amikor már most is foglalkoztatja őket a babavállalás gondolata?!
2012. nov. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Én az életben nem maradnék meg egy ilyen helyen egy napot sem, nem hogy velük éljek! Milyen emberek ezek? És hol van a TE döntésed a saját életedről? Mondd, neked tényleg elég ennyi? Anyós dönt arról is, hogy mikor csinálhatjátok, ha már megszabja, hogy hogyan? Atya ég! 25 évesen lehetne több elvárásod is az élettől! Mondjuk szabadság, saját döntések, MAGÁNÉLET, és egyebek, amikre most még csak álmodban sem gondolhatsz!

Baráti jótanács: LÉPj LE! Ha a párod megy veled, fél öröm, ha nem, azt se bánd! Nem semmi pasi lehet, ha szerinte ez így rendjén van! N28

2012. nov. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Hát amennyiben az ő házában laktok azért azt gondolom van némi beleszólása, hogy ki lakik ott. Költözettek el és vállaljatok gyereket, ahoz már semmi köze.
2012. nov. 28. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Neeeee!!! Ezt még olvasni is rossz volt! Mi az hogy majd ő otthonmarad a gyerekkel?? Ugye ezt Te sem szeretnéd? Egy babának szerintem minimum 1,5-2 éves koráig az Anyukájával kell lennie! Mit képzel az anyósod? Persze, jó dolog egy baba és biztos irigyel mert Te még előtte állsz életed legszebb korszakának, de hidd el, ha tényleg azt akarod hogy ez legyen az életed legszebb korszaka akkor minnél messzebb legyetek az anyósodtól! Nekem már attól feláll a szőr a hátamon, hogy ha anyósom át akarja öltöztetni a babámat mert ő jobban tudja hogy épp fázik-e vagy melege van ("ha nincs rajta sapka az a baj, ha van akkor meg az a baj" esete) Én el sem tudom képzelni hogy együtt lakjunk. Amúgy anyósom lakásában élünk de neki van szerencsére sajátja is. Amikor csináltuk a babaszobát erősködött hogy rakjunk be egy kanapét is (gondolom hogy néha ott alhasson) de én nem engedtem. Ha ide akar jönni akkor én megyek a gyerekkel tovább. Végső soron nem szorulunk rá a férjemmel hogy itt lakjunk, az anyósomnak is jó hogy rendben tartjuk a lakást, felújítgattuk...stb. De ha arra kerülne a sor hogy együtt lakjunk én biztos hogy inkáb albérletbe költözök mert a férjemmel rámenne a kapcsolatunk szerintem.
2012. nov. 29. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!