Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gyerkesek! Kértetek valakitől...

Gyerkesek! Kértetek valakitől engedéylt hogy lehessen gyereketek? Bővebben lenn

Figyelt kérdés
Szóval sajnos még mindig a párom anyjáékkal lakunk és arra szeretnék kilyukadni hogy kell-e tőlük engedélyt kérni hogy szülhessek?Mert anyósom azt mondta hogy csak akkor szülhetek ha ő nyugdíjba megy olyan 10 év múlva mert hogy majd ő otthonmarad a gyerekkel és felveszi helyettem a gyest vagy mit..
2012. nov. 28. 18:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
86%
MIcsodaaaaaaa?! Nehogy már más mondja meg, hogy születhet -e kisbabád?! És ha csak épp úgy összejön? Persze, beszélgessetek róla, de ezt anyósod sem gondolta komolyan igaz? Szerintem senki nem arra vár , amikor gyerkőcöt tervez, hogy a nagyszülők menjenek már nyugdíjba.... Egyébként hány éves vagy? Van saját jövedelmed/jövedelmetek?
2012. nov. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
86%
Jajj de jót mosolyogtam ezen. :) Dehogy kell engedélyt kérned. Majd ha terhes leszel, akkor bejelentitek aztán kész. Nálunk is így volt.
2012. nov. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
25 éves vagyok van saját jövedelmünk de hogy mondjam a párom anyjának kényelmesebb így hogy a fiának nincs még családja mert akkor tud tőle kérni pénzt(na nem mintha nem segítenénk a rezsibe)ja és azt elfelejtettem hogy anyósomnak van egy unokája és állandóan azt kell hallgatnom hogy most éppen mit csinál...
2012. nov. 28. 18:38
 4/15 anonim ***** válasza:
81%
Hány éves vagy? Mert nem mindegy.
2012. nov. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
89%
nem kell engedély senkitől. felejtsd el, amit anyósod mondott. a te gyerekedet te neveld majd, ne ő a nyugdíjas évei latt. amúgy még tényleg korai a gyerekvállalás. nem vagy elég érett hozzá, különben nem vetted volna komolyan, amit anyós mond és nem kérdezted volna meg, h szabad-e engedély nélkül gyereket vállalni. én körberöhögnék és leállítanék bárkit, aki ilyen szinten próbálna rátelepedni az életemre.
2012. nov. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem azt mondom, hogy engedélyt kell kérnetek, de ha náluk laktok igen is előre kell szólnotok. Mert ha ők nem akarják, hogy baba legyen a házba, akkor mérlegelnetek kell, hogy el tudtok e költözni, bevállalhatjátok e a babát. Nem vihettek még egy babát is a nyakukra

(Az persze, hogy ő eldönti, hogy mikor szülj és otthon marad vele, az nem reális)

2012. nov. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
81%

:DDDD

Ez nagyon vicces!

Szerintem várj még egy kicsit a gyerekvállalással, na nem azért, mert az anyósod ezt mondta, hanem mert ha be tudta adni neked ezt a blődséget, akkor talán még egy kicsit éretlen lennél a gyerekneveléshez is.


Amúgy senkitől nem kell engedély, gondolom anyósék sejtik, ha házasok vagytok, éltek nemi életet, abból meg baba lesz előbb vagy utóbb. Ha befogadtak Titeket, akkor ezzel azt is vállalniuk kellett, hogy esetleg unokájuk lesz, de nem akkor amikor ők tervezik, hanem amikor Te és a férjed szeretné.


Hány éves vagy?

2012. nov. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
75%
Én is kértem engedélyt a Jóistentől,(pedig nem vagyok vallásos egyáltalán)szerencsére gyorsan engedélyezte.:-) de én úgy gondolom a férjemen és rajtam kívül ez senki másra nem tartozik,én attól is gutaütést kapok ha valaki megkérdezi mikor jön a második.Semmi közük hozzá!Nagyinak meg mond meg hogy szálljon le a pénztárcádról!Te engednéd hogy ő nevelje a gyerekedet?
2012. nov. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Max a páromtól kérnék beleegyezést, hogy ő is akarja-e. Engedélyt kérni nem kell. De ha nem a saját helyeteken laktok. Akkor illik megbeszélni, hogy mikor jöhet a baba. Vagy, hogy eggyálltalán jöhet-e oda? Mert ha nem akkor költöztök. Jó, tudom ez hasonló, de még sem.

Anyósodnak meg a te gyesedhez semmi köze. Felveheti persze, de meg kell engedned neki írásban.

Viszont ha ilyesmibe is beleszól, neked meg ilyeneket kell kérdezned, akkor ne válalljatok még gyereket.

Egyébként hány éves vagy kérdező?

2012. nov. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
75%
már írta hogy 25 éves!!!költözzetek el ha gyereket akartok,mert egy anyós nagyon meg tudja keseríteni az életeteket.Főleg ha ilyen.mindenbe bele fog szólni.De a kérdés alapján én is úgy érzem várnod kellene még a babával.
2012. nov. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!