Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Nagyon megijedtem...

Anyukák! Nagyon megijedtem tegnap!? Többi lent!

Figyelt kérdés
Sziasztok!Tegnap történt egy olyan dolog ami egy kicsit korai számomra!A kislányom közel 3 hónapos.Reggel amikor felkelt megetettem és letettem a párnámra ami olyan 30 fokban volt megemelve,természetesen az ágy közepén.Szóval a feje fent,a lábai lent!Kimentem egy pillanatra és ahogy vissza bementem,abban a pillanatba felemelte a fejét és felhúzta magát hogy üljön!Kb 5 másodpercig ült és utána szép lassan eldőlt.Én meg mozdulni sem tudtam,csak néztem bambán!Tapasztalt anyukák ez nem túl korai még?ha magától csinálja akkor engedjem?Egyébként azóta nem tettem a párnára,nem mertem!Nem is engedem hogy üljön,de ő egyre csak erőlködik amikor tartom a kezemben!
2012. nov. 29. 10:24
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Virgoncabb fajta... Ez tetszik! :DDD
2012. nov. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
de tényleg az,mert keze-lába folyton jár!most már forog az egyik oldalról a másikra...főleg amikor fürdetés előtt meztelen! :):)
2012. nov. 29. 12:32
 13/14 anonim ***** válasza:

Ügyes baba, de tényleg ne tedd le így a párnára legközelebb. Megijedni nem kell. Vannak ilyen ügyes babucik. Nekem pl egyik sem forgott még 3 hónapos kora előtt, pedig egyik sem volt lusti, na a popójukat meg pán nem emelgették hason fekve. De pl a szomszéd kis csaj 4 hónaposan úgy húzta fel magát hason fekvésből négykézlábra, hogyha nem a saját szememmel látom biztos hogy nem hiszem el. 6 hónaposan meg úgy mászott, mint a golyó. :))

Lehet a Te kis virgonckád is ilyen ügyes lesz. :)) Hagyd minál többet vízszintesen kemény talajon feküdni, szőnyegen, vagy bárhol, had gyakoroljon.

2012. nov. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedves utolsó a válaszod!!!!Vízszintesen teszem azóta!Meg akkor majd többször teszem hasra!!
2012. nov. 29. 15:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!