Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan tudom rávenni a babámat...

Hogyan tudom rávenni a babámat, hogy átaludja az éjszakát?

Figyelt kérdés

Kislányom 4 hónapos elmúlt, de még mindig 2x kel fel enni éjszaka. Praktikák, ötletek, kinek hogyan sikerült?

Az sem baj, ha még nem alussza át teljesen csak legalább 1x keljen!



2012. nov. 29. 16:44
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam is 4 hónapos, anyatejes. Ő is kétszer kel éjjel enni, pedig volt már olyan is kb. 3 hétig, hogy reggelig aludt, utána egyszer kelt most meg kétszer. Nehezen bírom, főleg, hogy van egy 2,5 éves fiam is. Jó lenne, ha legalább egyszer ébredne, de én nem akarom sírni hagyni, majd leszokik róla egyszer. Ő este fél 9-kor szopik utána 2-3 óra körül ébred és rá három órára ismét.

Szerintem ha rendesen szopik éjjel is, akkor még szüksége van rá és várj még azzal, hogy leszokjon erről.

2012. nov. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
szerezz egy mérleget, és mérd meg hogy éjszaka mennyit eszik. Ha jelentős mennyiséget, akkor tényleg szüksége van rá, akkor inkább ne szoktasd még le róla. Ha viszont kiderül hogy az éjszakai evés kamu, és alig eszik, akkor onnantól kezdve az adott étkezést próbáld meg kiváltani azzal, hogy nem te mész be hozzá, hanem a gyerek apját küldöd be, aki cumisüvegből vizet ad neki. Hamar rá fog jönni a gyerek, hogy ezért nem éri meg felkelni, és onnantól már azt az étkezést kihagyja.
2012. nov. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!