Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem szereti a férjem a babánkat?

Nem szereti a férjem a babánkat?

Figyelt kérdés
Amióta elköltöztünk, kiabál a babával, ha sír a baba, mert éhes. Kiabál vele, ha bekakilt, hogy már megint besz@rtál, hogy az isten b@sszon meg. Egész nap csak fekszik, munkába se jár. Azt mondta, azért, mert ez az ő háza, itt azt csinál, amit akar. Előtte teljesen normális volt. Nekem semmi házimunkában sem segít. Megkértem rá, aztán földhöz vágta a pelenkát!!! Nem szeret már minket úgy mint ott?
2012. nov. 29. 22:11
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Egyetértek, csomagold össze a gyerekedet és hagyd ott! Kenje a hajára a házát! Találsz majd egy olyat, aki megérdemli, hogy szülj neki!
2012. nov. 30. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Jah jól látod nem szereti se téged talán időszerű lenne költözni.

Mielőtt esetleg nagyon megveri őt vagy téged a pocaklakóval együtt..

2012. nov. 30. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Egyszer a parom aztmondta a fiunkra, h "fa.. kivan veled h allandoan bogsz hulyegyerek". Es ezt magas hangon. Na akkor megijedtem, elotte sohasem mondott csunya szot sem nemh ezt es ezert teljesen kiakadtam, 3 hetes volt a babank, kis artatlan. Aznap elkoltoztem anyuekhoz, tomboltak bennem a hormonok is raadaskent. Utolag kiderult h kirugtak a munkahelyerol, de nem merte elmondani, h ne idegeskedjek es ezt a feszkot hazahozta... Azota 5 hos a kicsi, 2 het alatt talalt masik munkat es utana egy rossz szot sem szolt. Ezt azert irtam le, mert bar gusztustalan amit a ferjed muvel, de talan vmi lelki problemaja lehet, v vmi ami kikesziti belurol, bar ez nem mentseg. Ha elotte nem volt ilyen akkor en ugy gondollom h lehet erre gyogyirt talalni, de ha mindig ilyen agressziv volt, akkor soha nemfogod tudni megvaltoztatni. A babat kell ilyen esetben nezni, tehat ha ugy gondolod h nincs semmifele problema forras, akkor meg MOST valts, akkor is ha nehez pl anyagilag (bar most sem dolgozik a parod) v lelkileg, mert az a gyerek atfogja venni az apja stilusat es ebben fog felnoni, nehezen fogja tdni nagykoraban kezelni az agressziojat. En ebben nottem fel, a masik veglet vagyok, aki olyan erzekeny tipus h barmin elsirja magat, ocsem pedig egy agressziv allat lett. Nezd a piciket!!!!! nyugalom kell nekik, szeretet.
2012. nov. 30. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
59%
Kedves utolsó! Semmi de semmi nem jogosítja fel az apukát arra, még az sem, ha pl. elveszíti a munkáját, hogy egy ártatlan csöppséggel, a saját pici gyermekével így bánjon, így beszéljen!!! Szerintem ha egyszer már valaki így viselkedik, máskor is meg fogja csinálni! Erre nincs gyógyír! Ennyi.
2012. nov. 30. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Figyeljetek lányok! Amit a kérdező férje tett, az valóban nem megengedett, de most azzal nem segítünk, ha őt szapuljuk! Valahogy ebből a helyzetből ki kell mászni, mielőtt kezet emel valamelyikükre. Én elsősorban, ha a gyerek elaludt, megkérném, hogy üljünk le, mert szeretnék vele elbeszélgetni. Amennyiben ez nem vezet eredményre, nem nyílik meg, és mondja el, hogy mi a probléma háttere, úgy semmiképen nem ordítoznék, szállnék bele a vitájába, mert az kihatással van mindenkire, ő mégjobban hergeli majd magát. Amikor elmegy otthonról, szépen összepakolnék, néhány ruhát, és hazamennék a szüleimhez. Telefon kikapcs! Amikor hazaér, tud az a csend a lakásba úgy ordítani, hogy le fog ülni elgondolkodni! Ha pedig nem,-amit kétlek, - akkor tényleg nincs keresnivalód egy ilyen férfi mellett! Anya vagy, akinek a legfontosabb kell hogy legyen a gyereke, értük tartozol felelősséggel.Aki nem hagyja hogy segítsenek, neki azt hagyni kell hagy menjen!

Müller Péter sorait juttatja eszembe:

"Ha igazán szeretsz valakit, lemehetsz érte a pokol legmélyére is és megpróbálhatod felhozni onnan. Ha megfogja a kezed és vissza akar jönni veled a napvilágra, akkor küzdj meg érte és tartsd erősen! De ha nem akar feljönni veled, akkor hagyd és gyere vissza. Te ne halj meg a mélyben."

Kérlek vedd ki, ami hasznos a számodra, s hagyd a többit!

2012. nov. 30. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
kedves 14-es. En irtam is, h nincs mentseg, teljesen igazad van. De vannak pszihologiai esetek, ahol tenyleg lehet segiteni, mint irtam CSAK akkor, ha elotte nem volt ilyen. Tehat igen, ha mindig ilyen volt, akkor termeszetesen nem fogja tudni megvaltotatni a kerdezo. En nem a kerdezo parjat vedtem, csupan leirtam h lehet h van gyogyir. De a kerdezo tudja es latja. Kedves kerdezo! elotte is agressziv volt?
2012. nov. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!