Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mióta megjött a hideg, babám...

Mióta megjött a hideg, babám bőre egyre szárazabb. Mit tehetnék a fürdővizébe, hogy minél tovább pancsizhason benne?

Figyelt kérdés
Már ott tartok, hogy épp csak beleteszem, gyorsan megmosdatom és már veszem is ki. Mégis minden fürdés után egyre szárazabb és szárazabb. Bőrorvostól kaptunk testápolót, az segít is. De úgy érzem valamit a vizébe is tenni kellene. Nem elsősorban gyógyszertári ill. drogériai dolgokra gondolok, inkább valami természetes anyagra, gyógynövényre, stb...
2012. nov. 29. 23:05
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Én nem teszek semmit a vizébe, hanem utána szoktam bekenni Neugranormonos testápolóval! Nekünk nagyon bevált! Pihe puha a bőröcskéje ismét! :) 9hós
2012. nov. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Én Neogranormon babafürdetőt teszek a kádba és attól lágy a víz. Nagyon szeret benne a lányom pancsizni. Utána pedig Neogranormon testápolóval kenem be. Most, hogy van fűtés, még napközben is pelenkázáskor, ha érzem, hogy száraz a lábacskája, popsija, kenek rá egy kis testápolót. Imádja:)
2012. nov. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2012. nov. 30. 22:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!