Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más gyerekei is csinálja vagy...

Más gyerekei is csinálja vagy csak az enyémek?

Figyelt kérdés

Minden hova követnek . De szó szerint a konyha, fürdő,hálószoba be van zárva akar mikor megyek ők játszanak észreveszik es mar jönnek is. Van h nem is tudok tőlük semmit se csinálni mert a nyomomba vannak .

Néha olyan idegesítő hogy csak na!


2012. dec. 1. 11:27
 1/4 anonim ***** válasza:

ismerős helyzet, 13 hónapos kislányom wc-re is fürdeni is mindenhova :)

ha kizárom a wc-ből visít, sőt volt már hogy mosogatás közben nem figyeltem holvan és véletlen picit ráléptem :(

nem lett semmi baja mert elugrottam, de tényleg néha idegesítő

2012. dec. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam is csinálta, enni is csak úgy tudtam, hogy mögöttem állt a széken, és átfonta a nyakam. Nem tudtam leszedni magamról. Sokan mondanák, hogy olyan nincs, de igen, mégis van.

Aztán elkezdtem magyarázni nyugodtan neki, hogy bemegyek a fürdőbe, mert dolgom van ott, de mindjárt kijövök, és nem megyek ki a lakásból, tehát nem hagyom magára. Lassacskán már csak elkísért, de kint megvárt, majd elég volt neki, ha egy másik helyiségben várt meg, utána már a szemetet is ki tudtam vinni úgy, hogy nem lógott a másik karomon.


Valószínűleg a biztonságérzetűket erősítik ezzel a dologgal, ezért kell őket szóban is megerősíteni abban, azzal, hogy kimész valahova, még nem hagyod ott. Látni fogja Ő is, hogy tényleg, és egy idő után elmaradnak ezek a dolgok. Lehetsége, hogy valakinél ez hosszú folyamat, de kénytelen az ember végigcsinálni, hogy megoldást találjon.

2012. dec. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én 22 hónaposom is ugyan ezt csinálja, ha ketten vagyunk. Szó szerint a se...ben van. Bármit csinálok, bárhová megyek ott van mögöttem. Én is sokszor kis hiján fellöktem mert 1 mp alatt ott volt, míg korábban a szoba közepén játszott. Tényleg nagyon idegesítő tud lenni, de ez van. Szeretnek szemmel tartani minket :)
2012. dec. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Akkor megnyugodtam :))) kiváncsi vagyok mikor fognak erről leszokni
2012. dec. 1. 12:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!