Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hagyjam abba 5 és fél hónapos...

Hagyjam abba 5 és fél hónapos fiam szoptatását?

Figyelt kérdés

csak anyatejes, de álandóan sír a hasa miatt, folyton bukik, pukizik, sokszor kakál,nem tudom mi a baja, nagy baba és álandóan mellen akar lenni, szó szerint szét zabálja magát, ha nem adok hogy elteljen a 3 óra (hogy ne legyen hasfájása) akkor azért sír, sem cumit sem cumisüveget nem fogad el, és álandóan szenved a hasával,már nem bírom tovább

Megoldás lenne ha teljesen leszoktatnám a szopásról és kapná a bébikajákat?


2012. dec. 3. 15:13
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válazokat. Biztos hogy van elég tejem mert a drágám hihetetlen tempóban gyarapodik. Igény szerint szoptatom, de pont ezért gondoltam azért is fájhat a hasa mert nemsokkal evés után megint cicit kér és mindig szopizik belőle valamennyit újra, aztán ha aludt utána ébredéskor egyszerre többet. De mivel semmi más nem nyugtatja meg ezért kénytelen vagyok cicit adni.

Nem koszmós és nem ekcémás, szép a bőre. Nem próbáltam még tejmentes diétát azthiszem megpróbálom.

A gyerekorvosnak régebben amikor panazkodtam azt mondta hogy nagy baba és sokat eszik ezért biztos megterheli a gyomrát, meg csak hasfájós ami majd elmúlik, de lassan 6 hónapos és szerintem nem kellene álandóan a pukikkal és a hasgörcsökkel küzdeni amiktől aludni se tud rendesen...

Érdekes hogy vannak olyan napok amikor alszik szépen és nem is sirdogál, de ez totál véletlenszerű egyáltalán nem tudom az étkezésemhez kötni...

2012. dec. 3. 20:01
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
vezess táplálkozási naplót, írd le, hánykor mit eszel, abban pontosan mi van - az anyatejbe 6-8 óra alatt megy át a táplálék, amit elfogyasztasz. egy hétig, ha vezeted, abból az orvos is többet lát.
2012. dec. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
(ciciből nem mindig jön tej, ha ababa nem akarja, úgy szopik, hogy ne jöjjön ;) szóval nem minden ilyen alkalommal "eszik" is, ne aggódj
2012. dec. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!