Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek, hogy elmúljon a...

Mit tegyek, hogy elmúljon a bűntudatom?

Figyelt kérdés
Amikor tavaly teherbe estem, teljes sokként érintett. Párommal nem terveztük a babát, megszakítással fogant meg a babánk, így elég váratlanul ért a terhességem, mert előtte is sokszor együtt voltunk ezzel a módszerrel. Nem is éltünk még együtt, de már 5 éve együtt voltunk akkor, ő vidéken élt, én Pesten. Amikor pozitívat teszteltem, elkezdtem remegni, sokkot kaptam és elkezdtem sírni. Anyuékkal laktam és lakom most is, és amikor megtudták, hogy babát várok, teljesen kiakadtak. Senki sem számított a babára. Sokáig úgy volt, hogy elvetetjük párom és az én akaratom ellenére, mert még alig pár hónapja dolgoztam, párom nagyon keveset keresett a munkahelyén, nem tudtuk volna eltartani őt. Az utolsó pillanatban gondoltam meg magam. Másnap mentem volna elmondani az orvosnak, hogy sajnos az abortuszt választom, de ehelyett végül azért mentem, hogy elmondjam, megtartom a babát :)! Minden vizsgálatra eljártam, végig vigyáztam a babámra. Szerencsére mindene meglett, mire megszületett. Utána párom nagyobb pénzösszeghez jutott, azóta anyagilag nincs is nagy gond, már együtt élünk anyukáméknál, minden szuper, van egy gyönyörűséges 4 hónapos kislányunk, aki a világon a legfontosabb! Azóta még több is van neki, mint az alap dolgok! Sajnos a bűntudatom azóta sem csillapodott, hogy majdnem elvetettem őt! Azóta nekem is, páromnak is, Anyunak is Ő a legdrágább kincs! Az egész család, ismerősök imádják! Annyira szerettem volna neki örülni az első pillanatban. Mit tegyek, hogy ez a bűntudatom elmúljon?
2012. dec. 3. 19:34
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
De tényleg az a lényeg, hogy itt van velünk és imádjuk :)!
2012. dec. 4. 12:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!