Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek is pici a lányom?

Szerintetek is pici a lányom?

Figyelt kérdés
2750 grammal született és 49 cm-vel. Most 8 hónapos és 8900 gramm és 70 cm. A védőnő szerint a súlyával nincs is baj, de szerinte hosszra nagyon rövidke. Én 155 cm vagyok, a párom 178 cm. Tényleg nagyon rövidke? Én nem látom olyan picinek.
2012. dec. 4. 14:02
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Én is hasonlóan "rövid" kislány voltam, bár a súlyom nagyobb volt, kicsit dunduska lettem. :) Most 168 cm vagyok, nem túl magas, de nem is alacsony.

A gyerekorvosunk azt is mondta, hogy szép hosszú combom lesz, na ez sem jött be.

2012. dec. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Az én lányom 2730 grammal és 49 cm-rel született, ezelőtt 9 éve.

8 hónaposan 6950 gramm és 67 cm volt. Pici volt, de nem is ez a lényeg, majd megnő:)

2012. dec. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Manöken nem lesz az biztos,kisfiam 5 hónapos és 73 cm.De nem számít sztem, ez legyen a legnagyobb bajotok.
2012. dec. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

????

Vicces egy védőnőd van, az biztos.

A bátyám pl. általánosban a második legalacsonyabb fiú volt az osztályában. Most 198 cm. Egy 8 hónapos baba hosszából azért még ne vonj le messzemenő következtetéseket sztem :) - oké, te pici vagy, tehát elképzelhető ő sem lesz egy égimeszelő, de nem azért, mert 70 cm most:)

Egyébként 8 hónaposan a lányok átlag 67,7 cm hosszúak a gekko táblázata szerint, tehát pont, hogy hosszabb az átlágnal :)

A fiam 10 hónaposan 73 cm volt, még sem mondták rövidnek (pedig én 178 cm, a férjem meg 191 cm. Te jó ég, a védőnőd infarktust kapna, ha ezt megtudná :D)

2012. dec. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!