Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Dühös vagyok! Nem kicsit!?

Dühös vagyok! Nem kicsit!?

Figyelt kérdés

Van egy 9 hónapos fiam, aki napok óta nyűgös, mindig megviseli az időjárás változás, a frontok, lehet fogzik is megint. Nehezen nyugszik meg most, a kezemben is sír. Szokott még aludni délelőtt. Megcsináltam a szokásos rutint, h na akkor leteszem aludni, ő persze kikéredzkedik, h vegyem föl, ringassam, pedig eddig símán elaludt magától is. Kiveszem, ringatom, de csak sír..... kb 3-4 perce sír már szegénykém, de nem az az ordítós sírással, hanem olyan nyöszörgősen, fáradtan, erre valamelyik ÁLLLLLLLLAT szomszéd elkezd dörömbölni a falon (12 lakásos társasházban lakunk)!!!!! Gondolom ZAVARTA A GYEREK SÍRÁS!!!De kérdem én: mit csináljak???? Ragasszam le a 9 HÓNAPOS GYEREKEM SZÁJÁT, MERT ZAVARJA A SZOMSZÉDOT?????!!!!! Emberek!! Ennyi tolerancia nincs már?????!!!! Hogy ha egy baba sír, akkor nem kell átdörömbölni??? Persze ha bármelyik szomszéddal összefutunk, akkor jópofiznak. Sajnálom, nagyon felhúztam magam!! Ez a suttyó azt hiszi, h direkt hagyom sírni? Vagy bántom, vagy mi?????

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!!!!!!!!!!!!!


2012. dec. 5. 09:47
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
oké. És mit írjak ki? Hogy "sajnos előre nem látható időben, időközönként, intenzitást sem tudok mondani, de a fiam sírni fog" ?
2012. dec. 5. 10:38
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Azért körülbelül csak sejted, hogy ki volt az? Húzd fel a cipődet, és csoszogj át, és kérdezd meg!Ha tagadnak, akkor azért elmondanám mindenkinek, hogy attól hogy valamelyik idióta dörömböl, attól csak még jobban fog sírni a baba! Vedd elejét ennek az egésznek, mert Te is befeszülsz, és érzi a a baba rajtad a feszültséget és már lehet, hogy azért sír!
2012. dec. 5. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
81%

Majd térjünk vissza erre a témára, amikor te dörömbölsz a szomszédnak, mert a kalapácsolása felébreszti a gyereked.:)

Jobb, ha hozzászoksz, mert még több dörömbölésre számíthatsz, mert hamarosan belép a babád abba a korba,amikor sokkal mobilisabb lesz, dobálni fogja a játékait, véletlenül leejti a dög nehéz sütifaló bödönt stb.stb. A társasház ilyen. Én rühellem, hogy a felső szomszéd állandóan csapkodja az ajtókat.

2012. dec. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

én is dörömbölhetnék, de nem teszem!

A házban menetrend szerűen- szerintem valami hobbi barkács lehet a fazon- fúr farag, egész nap, ordít más gyereke is, hallom én is, vagy hallom a porszívózást, mosógépet, a felettünk lakót, ahogy fa klumpában slattyog, vagy a szomszéd csajt aki zenét tanul...

De én soha nem kopogtam át!

A fiam már elég mobilis: lépeget bútorok mellett, már próbálgatja, h nem kapaszkodik, néha dobálja a játékait, DE EMIATT SOHA NEM VOLT GOND, VAGY DÖRÖMBÖLÉS!!!

Egyébként a fiam szerencsére jó alvó- legalább is eddig- és a zajok nem zavarják. Símán alszik bevásárlás közben, vagy a mosógép, tv mellett, vagy 2 falat közt az etetőszékben, de olyan is volt, h a pelenkázó asztalaon aludt el:)))

2012. dec. 5. 11:26
 15/15 anonim ***** válasza:
72%
Akkor rossz napja volt az illetőnek. Lehet, hogy aludni próbált és nem tudott.
2012. dec. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!