Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Őszintén, ti élnétek...

Anyukák! Őszintén, ti élnétek ezzel a lehetőséggel lelkiismeretfurdalás nélkül és ami a fő ki is tudnátok kapcsolódni egy kicsit?

Figyelt kérdés

Férjem nyert a munkahelyén egy 50000 Ft értékű 3nap2 éjszakai Wellnes-hétvégét januárba.

Akkor lesz a fiúnk 14 hós.

Volna is kire hagyni mivel az édesanyám minden év decemberében velünk van (édesapám,testvérem meghalt),meg már 10 hósan is vigyázott az unokájára egy 7végét,imádják egymást.

Igazság szerint máskülönben nem jutnánk el ilyen helyre mert anyagilag ez nem fér bele nekünk,így még sosem voltunk ilyen 7végén és a férjem nagyon szeretne egy kicsit kettesbe lenni velem pihenni,kikapcsolódni.

De én úgy félek,hogy nem tudnék kikapcsolódni rendesen,pedig nagyon szeretnék elmenni...

Ti hogy döntenétek?


2012. dec. 5. 14:05
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

én nem is értem mi a gond, hiszen már máskor is rábíztad egy hétvégére, ez is egy hétvége lesz, ennyi!

jó pihenést! :)

2012. dec. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm mindenkinek,igazán kedvesek vagytok:-)!
2012. dec. 7. 18:01
 23/30 anonim ***** válasza:
100%

Nehogy elmenj!Add nekem inkább a nyereményt...3 gyerekes

JÓ PIHENÉST!

2012. dec. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
? Hol a kérdés? Menjetek.Férjedtől sem veheted el a lehetőséget.És a kicsi is biztos jól fog szórakozni nagyival.
2012. dec. 8. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
100%
Simán.
2012. dec. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
Viccelsz?? MINDEN További nélkül nem fog sérülni a gyermeked, ha ettől tartasz..:) És nektek is jót tesz egy kis kikapcsolódás..:)
2012. dec. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

Ne hagyd ki!


Ennyi idős volt a lànyom mikor először voltunk több napot nèlküle, semmi gond nem volt. Nekünk kicsit furcsa volt nèlküle, de nem volt lelkiismeret furdalàsunk. Nagyon jòl èreztük magunkat. Ès a kicsi is a nagyival. Azòta többször voltunk nèlküle kiruccanni. Soha seymmi gond nem volt. :)

Most màr 2 gyerkőcünk van, most megyünk megint ünnepek utàn wellness hètvègèzni.

2012. dec. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!
2012. dec. 17. 20:48
 29/30 anonim ***** válasza:
Majd ird meg, hogy hogy éreztétek magatokat.
2012. dec. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm mégegyszer minden válaszolónak!
2012. dec. 21. 12:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!