Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy tudná a 2 hónapos kisfiam...

Hogy tudná a 2 hónapos kisfiam átaludni az éjszakát?

Figyelt kérdés

Napközben 3,5-4 óránként eszik,este 9,30.kor van az utolsó etetés. Elalszik, de hajnal 2-kor ugyanúgy ébred mert letelt a 4 óra kéri a tápszert.

Más babája ilyenkorra már alszik éjszaka 7-8 órát is. Az enyém miért nem? pedig nagy baba 4360gmal született és most már az 5230g. Szóval szerintem kibírná.


2012. dec. 8. 06:38
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
32%
Szóval szerinted 2 hós már "kibírná"? Nem vagy százas...
2012. dec. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Kislányom 7 hetes kora óta átalussza az éjszakát, aminek nagyon örülök, de én nem tettem érte semmit. Először kb 10-11-től aludt kb 5-ig. Aztán nagyjából beállt, hogy kb 8-9-től alszik 6-7-ig. Most lesz 7 hónapos. Az egyik nap felébredt fél 3-kor, meg is lepődtem, de aztán sikerült visszaaltatni. Már nagyon sokat mozog, ül, mászik, felállt, szerintem ez lehetett az oka.
2012. dec. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Légrádi Hajnalka válasza:
Az én kisfiam is 2 hónapos. Egész nap nem alszik este 11 körül alszik el és minden reggel fél hatkor kel fel
2012. dec. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Hát az én kisfiam két hónaposan még három óránként kelt, és tápszeres volt. Aztán fokozatosan egyre többet aludt, míg kb hét hónapos korától már reggelig aludt.

Egy két hónapos baba még olyan pici, természetes hogy felkel.

2012. dec. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!