Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan tudnék 6 hós kisfiammal...

Hogyan tudnék 6 hós kisfiammal többet itatni?

Figyelt kérdés
Amióta hozzátáplálunk nagyon szorulásos, sír kakilás közben és nagyon kemény a széklete. de nem hajlandó meginni semmit, bárhogy adom neki. arra gondoltam, ha többet inna, az a kakiján is higítana. amúgy még szopizik.
2009. aug. 20. 21:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Próbáld meg kanállal adni neki a folyadékot...
2009. aug. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Próbáltam kanállal, itatópohárból, cumiból, pohárból, de ha nem szomjas elfordítja a fejét, vagy kiköpi. és csak vizet kap.
2009. aug. 20. 21:21
 3/4 anonim ***** válasza:

Esetleg próbáld ki, hogy nem csak vizet kínálsz, hanem hígított gyümölcslevet. Egyrészt lehet, hogy szívesebben inná, ami ízesebb, másrészt pl a szilva, őszibarack székletlazító hatású.

Nálunk az általam főzött házi szörp a nyerő (fruktózos), amióta ezt issza, nincs szorulás, gondolom mert a pici rostok javítják a bélműködést (ő már 11 hónapos és szinte mindent eszik, míg csak szopott, semmi gondja nem volt a széklettel)

2009. aug. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kubu gyümölcslé nagyon hígitva 10 ml lé+90 ml víz. Nálunk ez bejött ivásra és székrekedésre is.

még a teákat is imádja 1 évesen. nagyon kevés cukorral, és citromlével ízesítem is.

2009. aug. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!