Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hónapos babám orrát nem...

8 hónapos babám orrát nem tudom kitisztítani. Hogyan kell? Mit csináljak? Kétségbe vagyok esve!

Figyelt kérdés
Használom ezt az orrszívó porszívót, ki is jön valamennyi, de sok benne marad, hallom ahogy szipog, meg ahogy visszaszívja. Úgy tudom ezt a tengeri sós hülyeséget valami fluimare, szóval, hogy akkor kell használni ha darabos neki és ez fellazítja. De ez tiszta folyékony. Éjszaka óránként felébred emiatt és nem szeretném ha ebből bármi baj származna. Szükségem van segítségre légyszi írjatok!
2009. aug. 20. 21:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Az orrszívó tökéletes, csak nem jól használod.

Próbálgasd úgy, hogy jó legyen!!!!

Vagy befogod azt az orrlukat amit éppen nem szívsz, vagy ilyenek...

Vagy vegyél egy kézi orrszívót, ami pumpás.

Ha a gyerek nem hagyja, hogy csináld, én úgy szoktam, hogy fürdés után!!! becsavarom a törülközőbe és akkor nem tud kapálózni.

Azért jó fürdés után, mert egy kis víz belemegy az orrába és az elég is, hogy meglazítsa.

2009. aug. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Átérzem a helyzeted, nálunk is ugyan ez a helyzet.

szerintem ilyenkor is kell használnod orr spray-t, mert ha nem jön ki az segít akkor is ha folyékony a váladék.

Sajna nálunk már ez sem válik be, eddig 3 félét próbáltunk, de már nem hat.

Hétfőn viszem a fiút a gyerekorvoshoz, ha nem tud segíteni, akkor pedig szakorvoshoz.

Elég zavaró egész nap ezt hallgatni.

2009. aug. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Persze, ha a cucc bent marad neki akkor viheted fül-orr gégészetre ahol majd kiszívják neki.

Inkább én csinálnám meg.

Ilyenkor alakulhatnak ki mindenféle fül gyulladások ami komoly fájdalommal jár, tehát a helyetekben vennék több fajta orrszívót és addig próbálnám míg ki nem jön!!!!!

Első vok.

Minden este fürdés után tisztítom az orrát, hogy tudjon jól aludni.

2009. aug. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

2 vagyok

Szívom éjjel-nappal, porszívóval 3 orrspray, párologtattam neki. Más már nem jut eszembe.

Ha a porszívó nem szívja le ,szerintem más szívóka is kevés hozzá!

2009. aug. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!