Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Együtt maradnál a férjeddel,...

Együtt maradnál a férjeddel, csak azért mert babátok van?

Figyelt kérdés
Ha két babátok lenne, mindent megadna a férjed, ház, berendezve, eltartana, akkor vele maradnál? Naponta mondjuk többször is veszekednétek, szüleid már nem élnének, nem lenne hová költöznöd, házad nincs, szakmád sincs, vele maradnál, vagy?
2012. dec. 11. 20:19
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Nálunk is előfordul, hogy a férjem feszült és rajtam vezeti le. Ahogy észrevettem általában 2. vagy többedik gyerek után mennek szét a házasságok sajnos....nekünk is most született meg a kisfiunk 8 hónapos, és van egy 2,5 éves nővére.Kérdésedre válaszolva és ahogy olvasgatom amiket írsz, szerintem ti még szeretitek egymást csak mind kettőtökbe nagy a feszültség, hogy most már négyen letettek.Igen, maradj vele és szeresd!Próbáljátok megbeszélni, a férjedet pedig küldd el kikapcsolódni és nyugtasd meg, hogy minden rendben lesz és meglesztek valahogy.Mi sem állunk fényesen a gyedem(kb.60.000ft)csak a lakáshitelre megy el, tehát az ő fizetéséből élünk vagyis még a rezsi sincs kifizetve abból a 90.000 Ft-ból amit keres.Ráadásul fizikai munkát végez ami teljesen kifárasztja. Próbálj vele türelmesebb lenni.Nekik sem könnyű, nagy felelősség eltartani egy családot, főleg manapság.Ha már ő feszült, te ne legyél az.Persze nekünk sem könnyű nagy felelősség van rajtunk is....sőt néha több is mint rajtuk.Mi már szerencsére áthidaltuk ezt, megbeszéltük.Próbáljátok megbeszélni!
2012. dec. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
majd hónap elején közli, mekkora marha volt, hogy megvette :) egyszer azt mondtam neki, hogy felelősségteljesebbnek kéne lenned, erre leüvöltött, hogy de ő dolgozni jár, ő felelősségteljes. meg előfordul, hogy játszik a kisgyerekkel és a kisgyerek elesik, mert az apja nem fogja meg, beveri magát a bútorba és ordít. játszik vele, szereti, de egyszerűen figyelmetlen. és kapásból azzal jön, hogy te se tudtál volna rá jobban figyelni, egyből támadásba lendül.
2012. dec. 11. 20:52
 23/27 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok.

Nálunk hasonló a helyzet:

Ház van hitellel, naponta többször veszekszünk, apukám nem él, anya külföldön, ausztriában dolgoztam, oda nem mehetnék vissza, itthon meg nem nagyon kapkodnak a kisgyermekes anyukákért a munkaerőpiacon. Amikor megismertem, eldöntöttem, hogy ha nem veszélyezteti a gyermekeim vagy az én testi épségem,játékgépezik vagy issza el a pénzt, én egy tapodtat sem mozdulok mellőle. Ennek lassan 6 éve. Azóta van egy lányunk, és én szeretnék még tőle babát a problémák ellenére is, mert nem rossz ember egyébként és szeretem. Néha agyamra megy, ennyi. Ez számomra még nem válóok. Sok van a vállán, és nem bírja az idegi terhelést, de attól még szeret...

2012. dec. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos a körülményeitek áldozatai vagytok,én nem látom a helyzeteteket reménytelennek,a férjed valószínű felelősnek érzi magát a családja anyagi helyzetének megteremtéséért,nagyon frusztráló számára,hogy bár mindent elkövet mégsem azon a szinvonalon éltek amin szeretnétek,ez rengeteg párnál sorra szüli a konfliktusokat ,sokan emiatt válnak el,mert azt hiszik mással majd jobb lesz ,ahelyett ,hogy ezt a kapcsolatot próbálnák valahogy rendbehozni ,jobban megérteni egymást .



Én elsősorban mindenképpen a kapcsolat helyrehozatalát céloznám meg,okosan és együtt átbeszélve a későbbi lehetőségeiteket anyagiak terén és egymást támogatva átvészelni a jelenlegi anyagi nehézségeket .


Nagy felelősség két közös gyermek és ezért mindent,de tényleg mindent elkövetnék,hogy együtt maradhasson a család,csak legvégső esetben válnék el.

2012. dec. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
nem.
2012. dec. 12. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Szerintem nem menthetetlen a kapcsolat. Intezd ugy, hogy 1 napra neki keljen elltani a kicsiket (talalj ki vmi urugyet, munka, iskola, barmi) ne felj, ha 1 napra neki kell ellatni a gyerekeket, azt is munkanak fogja talalni, nem csak azt amit a munkahelyen tolt el... Beszeljetek meg a dolgokat. Eleg fiatalnak tunsz, megkerdezhetem, hogy hany eves vagy?
2012. dec. 12. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
25 éves
2012. dec. 12. 06:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!