Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Gyeden vagy Gyesen...

Anyukák! Gyeden vagy Gyesen vagytok?

Figyelt kérdés

Ha gyeden akkor mennyit kaptok?

Puszta kíváncsiság!

Kort is írjatok légyszi.



2012. dec. 11. 20:24
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
57%
A TGYÁS-om ebben a hónapban járt le-kaptam 110 ezret+ családi,a babám 6 hónapos,30 éves vagyok,kíváncsi vagyok mennyi lesz a GYED
2012. dec. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
83%

Én például úgy "csinálom", hogy:

A bruttóm azt hiszem 130 körül volt amíg dolgoztam. Nem egy álom fizetés, de meg voltam elégedve vele. Erre rájöttek a helyettesítési, délutáni, stb pótlékok. Így egy kicsit máris több a fizu. Valamint évente 2szer kaptunk prémiumot (kb 1/3 havi fizu), meg egyszer 13. havit. Így elég magas lett a bruttóm ahhoz, hogy max gyedet kaphassak. Mert ugye az egész évi jövedelem számít, nem csak az amit havonta kapunk.

Hát így kapok én max gyedet 2,5 év munkaviszony után.

Na meg úgy lehet még, ha valaki nagyon jól keres és alapból magasabb a bruttója 180-nál. Neki még a tgyás nagyon jól fizet, de azért a korábbi fizujához képest egy 106 ezres gyed nagy érvágás lehet!

2012. dec. 14. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
77%

Még tgyáson vagyok, a tgyásom 150 ezer, a gyedem max. gyed lesz. Plusz kapom a két gyerek után a családi pótlékot. A családi adókedvezményt minden évben egy összegben vesszük ki, abból megyünk nyaralni.


Nekem a 6 órás bruttóm 198 ezer forint volt, így már eleve a max. gyedet kapnám, de a jutalmakkal együtt magasabb az éves jövedelem, amiből az ellátásokat számolták, így ha a bruttóm kevesebb lenne akkor is a maxot kapnám.


Sajnos nagyon sok helyen jól keresnek az emberek, de papíron kevesebbre vannak bejelentve, és ez akkor üt vissza, amikor az ember táppénzre, vagy gyedre megy:(

2012. dec. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 Atroposz ***** válasza:
100%
60-65 e Ft gyed +csp 22éves
2012. dec. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
59%

Láotm, aki sokat keres és viszonylag magas ellátást kap, az jól le lett pontozva. Szánalmas, hogy valakinek annyira savanyú a szőlő, hogy még így is ki kell élnie.


Biztosan én is jól le leszek pontozva, mert nekem a tgyásom adókedvezmény nélkül nettó 460 ezer volt. A gyedem meg a max, ami a negyede.


Minden hónapban kipótolom a korábban félretett pénzből legalább 100 ezer forinttal.


Én nem panaszkodom, mert mindig nagyon jól kerestem, de meg is dolgoztam érte keményen. Sajnálom, ha valaki keveset kap, de nyilván nem az én hibám, vagy azoké, akik többet kapnak nála, így elég gáz a pontozgatás ebben a kérdésben.

2012. dec. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
58%
Inkább azt meséld el hogy csináltad ;) Ne is foglalkozz a pontozással ,nem ér annyit :)
2012. dec. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
100%
Aztaa engem tényleg érdekel mivel lehet 460 ezret keresni havonta!!
2012. dec. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:
54%

Az én párom informatikus, neki most 420 a nettója. Ha előléptetik, 500 körül lesz.


Igaz ez nem kapcsolódik a gyed-hez, de gondoltam válaszolok :-)

2012. dec. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
100%

37 es vagyok húúú nem semmi :) Mi diplomás emberek vagyunk a férjemmel nem informatika de azért nem is büfé ruhatár szak de az életben nem lesz ekkora fizunk külön külön :)

Köszi a választ nekem csak pár infós ismerősöm van de nem keresnek ennyire jól.

2012. dec. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
68%
Igen, a párom mondjuk elég jó a szakmájában, már a suli alatt kapott ajánlatokat, az első cége egy az egyben átvállalta a diákhitelét is.
2012. dec. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!