Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Gyeden vagy Gyesen...

Anyukák! Gyeden vagy Gyesen vagytok?

Figyelt kérdés

Ha gyeden akkor mennyit kaptok?

Puszta kíváncsiság!

Kort is írjatok légyszi.



2012. dec. 11. 20:24
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
81%
Tudom, hogy nem tartozik a kérdéshez (amire amúgy már válaszoltam), de ha már elkanyarodtunk, azért tényleg vannak jó fizetések még az országban. A kisöcsém (a kis szaros) 2 éves munkaviszony után új céghez ment, 600 ezret kért és szó nélkül megadták neki. Úgy csinálta, hogy programtervező matematikus, csak angolul lehet megszólalni a cégnél és perfekt tudnia kell, valamint kidolgozza a belét. A másik pedig, hogy hajlandó volt 220 km-t költözni ezért.
2012. dec. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
64%

az előző válaszoló vagyok, mi is bármikor költöznénk szívesen ha ilyen ajánlat lenne...meg már költöztünk is pár éve az ország keleti feléből a nyugatiba mondván csak jobb lesz hát közelében sem vagyunk ennek a fizunak:)

Na mindegy, jó tudni hogy van olyan szakma azért amivel lehet jól keresni:)

2012. dec. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
65%
Mondjuk én sem panaszkodom, mert 230 ezer a TGYÁS-em. Én közgazdász vagyok, most pedig jogi egyetemre járok munka, illetve jelenleg kisbaba mellett saját költségre (nem kiegészítő képzésre, hanem az 5 évesre). Beszélek 3 idegen nyelvet és nagyon sokat dolgoztam az elmúlt 8 évben.
2012. dec. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
57%
Ma 14.36-os vagyok, és jogász vagyok egy multinál. Mivel nemzetközi adószakértői papírom is van, így még nem is annyira kiemelkedő a bruttóm, mert csak 680 ezer havonta. Viszont volt kétszer jutalom a cégnél, amivel feljebb tornáztuk az éves bért, így a tgyás és a gyed alapja havi kb. 780-ra jött ki.
2012. dec. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 A kérdező kommentje:

Nem tudom ki a kedves pontozgató.Feltettem egy kérdést és válaszoltak rá.Itt nincs nem hasznos válasz!

Én bankban dolgoztam és nekem is a jutalmak tornázták fel a bruttómat azért kapok ennyit.

Irigykedni meg nem ide kell jönni...

2012. dec. 14. 20:48
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!