Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet baja az 5 és fél hónapos...

Lehet baja az 5 és fél hónapos fiamnak, ha ásványvízből készítem a tápszerét?

Figyelt kérdés
2008. máj. 28. 00:05
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm, már azomn gondolkodtam, milyen rossz anya vagyok...
2008. jún. 4. 14:40
 12/27 anonim ***** válasza:
100%
Eszedbe ne jusson.:)
2008. jún. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
44%
Utolsó előtti válaszoló! Te egy degenerált hülye picsa vagy! Mégis honnan a faszból veszed, hogy nekem más dolgom nincs, és azért érek rá kivárni azt a 3 (azaz HÁROM) percet, amíg felforr a víz??? Egyedül nevelek egy hét hónapos gyereket, mellette tanulok és igyekszem beosztani azt a kemény 50 ezer fornitot, amiből havonta élünk. De persze biztos csak a te életedben kell beosztani az időt...
2008. jún. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
27%

Kedves utolsó válaszoló! Talán valóban ideje lesz elvégezni legalább a 8 általánost, mert még a 7 hónapos gyereked sínyli meg, hogy ilyen egyszerű szerkezet az anyja. A vizet le is kell hűteni, de ez már neked bizonyára bonyolult. Kommented után nem is nagyon gondolkozik az ember, miért is vagy egyedül arra a szerencsétlen gyerekre.

Egyébként a kérdés nem ez volt, és továbbra sem lesz baja a gyereknek, ha ásványvizet kap, nem pedig szürt, forralt folyóvizet.

Vigyázz az indulataidra (lehet nem tiniként kellett volna gyereket vállalnod?), mert a vérnyomásemelkedésednek káros következményei lehetnek és még kicsi a gyereked...

2008. jún. 13. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
44%

Tudod elég bicskanyitogató a stílusod. Feltételezel, amikor nem is ismersz. Bár semmi közöd hozzá, de egy: nem tiniként szültem, hanem 21 évesen

kettő: a nyolc általánost már 14 évesen elvégeztem képzeld, és szociológiát tanulok, ha ennyire érdekel, egyetemen

három: az, hogy miért vagyok egyedül a babával, végképp nem rád tartozik, de ha ennyire érdekel, akkor elmondom, hogy az apja vert meg rugdosott terhesen, szerinted maradtam volna vele?


Végül: az ásványvíz akkor sem tesz jót egy babának, mert neki más az ásványi anyag szükséglete, mint egy felnőttnek. És képzeld, tudom, hogy a forralt vizet le is kell hűteni, de sikerült odáig eljutnom, hogy rájöttem arra, amire te nem: a vizet reggel felforralom, és mire szükség van rá, lehül, ugyanis már előre elkészítem, nem akkor, amikor már egy csepp sincs. Ezért nem csak egy adagnyit forralok, hanem legalább egy litert. Nagyon nehéz feladat ám :)

2008. jún. 13. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
51%

Azért olvasd vissza magad, nem én degenerált hülye picsáztalak le, már bocs, a következő mondatodról nem is beszélve. Rólad egy kép. Jól tetted, hogy a párod otthagytad.

Azért erre a csapvíz témára visszatérve, hisz innen indult ki a dolog, a csapvíz összetétele pl helységenként más és már, nem ugyanazt a vizet iszod Pesten, Békéscsabán, Győrben, stb, így arra sem vennék mérget, ha már ennyire az ásványi anyag összetételen van a hangsúly, hogy bármely csapvíz pont megfelelő összetételben tartalmaz ásványi anyagokat a babának.

Én csak azt mondom, semmi nem bizonyítja, hogy a gyerek számára tulajdonképpen méreg az ásványvíz, viszont ha te reggel etetés és öltözködés után rendszeresen elmész otthonról a gyerekkel teszem fel fejlesztőbe, kismillió kontrollra, mert probléma van a babával, akkor igenis kényelmesebb a palackos ásványvíz, mint forralgatni, lehűteni, palackba tölteni.

De egyébként teljesen mindegy, mert én adtam forralt vizet is a gyerekemnek, meg adtam ásványvizet is, és egyikkel sincs bajom, pusztán a kényelem vezérelt.

2008. jún. 13. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
28%

a 21 éves a szuperanyu, mindenki más hülye :S

buta liba vagy, borsó aggyal

mihez forralod a vizet? tápszerhez? mérnem szoptatsz? 21 évesen kicsit túlvállaltad magad, nem gondolod? a saját frusztrációd éled itt ki "anyuka"


mi is volt az eredeti kérdés?

2008. jún. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
50%
Kedves utolsó válszoló? A "miért nem szoptatsz" kérdésedre a válasz: mi a szar közöd van hozzá??? 4 hónapig szoptattam, utána gyomorrontást kaptam és elment a tejem. Na, most de egy rohadt szemét vagyok, mi? Sose mondtam, hogy mindenki más hülye, de képzeld, tanultam csecsemőgondozást amikor középiskolás voltam. Lehet, hogy nem viccből tanították.
2008. jún. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
34%

akkor talán jobban oda kellett volna figyelned órán, mert tuti nem volt szó ásványvízről

korán jött az a gyerek neked, még te sem nőttél fel

anyukádnak szappannal kellett volna kimosnia a szádat, olyan csúnyán írogatsz

a gyomorrontás meg nem kifogás, csak lusta voltál fejni

2008. jún. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
47%
Fulladj meg a tejedben te bunkó! Talán ottvoltál? Tudod te mi vagy? Egy beképzelt, unatkozó háziasszony. Megnézném, te hogyan fejsz, amikor kétpercenként hánysz. Persze, így ismeretlenül lehet fikázni bárkit, amikor nem is tudsz semmit.
2008. jún. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!