Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet baja az 5 és fél hónapos...

Lehet baja az 5 és fél hónapos fiamnak, ha ásványvízből készítem a tápszerét?

Figyelt kérdés
2008. máj. 28. 00:05
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
34%
kis hülye vagy
2008. jún. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
53%
veled nem vitatkozom tovább. Ostoba vagy, és te akarod magad itt a legokosabbként feltüntetni. Ezt a gyereked még elhiszi egy ideig, de aztán majd rájön, hogy az anyu milyen sötét (vagy ő is ilyen lesz szegény). Szórakoztasd a családodat, amíg elviselik.
2008. jún. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
64%

hát ezt benézted kislány, nem vagyok "anyu"

de téged sem neveznélek annak, hisz te magad is gondozásra szorulsz

pitiáner kis szarzsák vagy, bárkivel leállsz vitázni

nőlj már fel, hisz van egy gyereked (szegényke), ha már sikerült összehozni

összehozáson kívül máshoz nem is értesz, borsóagyú, buta kis liba vagy

szánalmas

szegény gyereked, őt tényleg sajnálom

ilyen hülye anyát egy kis víz miatt

kezeltesd magad

2008. jún. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
62%
nem csoda, hogy elvert a gyereked apja, kaphattál volna még
2008. jún. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%

Egy kis pro és kontra, remélem az elszabadult indulatok mellett a kérdező még megnézi a linket.


[link]

2008. jún. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
25%
hihetetlen, hogy mennyi kretén van, élén a 21 éves anyukával...
2008. jún. 15. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:

Emberek,mi van itt?Front?Vagy mindenki meghülyült?

Igenis mindenki szégyellje magát, aki egymás sértegetésében éli ki az agresszióját!

Kedves okoska!Az hogy ki mikor szül, meddig szoptat, Rád abszolút nem tartozik, és ha jól emlékszem senki nem is kérte ennek véleményezését.Ne haragudj, de szánalmas vagy!Milyen jogon túrsz Te bele a másik magánéletébe?

Én 5 és fél hónapig szoptattam a kisebbiket, utána egyszerűen nem kérte.Se lefejve, se főzelékbe, sehogy.Addig fejtem, amíg a vér nem spriccelt a mellemből, de gondoltam az nem ízlene Neki...

A kérdést, meg legfölül olvashatod, az indulataid levezetésére ajánlom az otthoni használaton kívüli tányérokat.

Nyugodtan el lehet kezdeni engem is kioktatni,max.jót mosolygok rajtad, és lapozok tovább.

Nem tudom Te hány éves vagy, de egy idő után ki lehet nőni ezt a stílust.Én 31, én már kinőttem.Ez a 21 éves Anyukára is vonatkozik.Nem gondolom hogy ettől jobb lesz.

Én csak egy kérdést tettem fel(vagy lehet hogy rossz oldalon járok?), nem értem miért itt kell egymást sértegetni.Bocsi, de erre szerintem senki nem kíváncsi.

Az utolsó válaszolónak köszönöm a linket, megnéztem, nagyon hasznos.

Ha ezen múlik, felforralok naponta 10 liter vizet is, csak ne ezeket a gyerekes kirohanásokat kelljen olvasnom.

2008. jún. 15. 14:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!