Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elkezdődött a manipulálás? Mi...

Elkezdődött a manipulálás? Mi lett az én jó alvó kisfiammal?

Figyelt kérdés

Kisfiam 5 hónapos,eddig jó alvó volt,se nappal,sem pedig éjszaka nem volt gond az altatással/alvással.Este betettem a kiságyba,önállóan elaludt,éjszaka max 1-szer ébredt,akkor is csak teát ivott,majd gond nélkül visszaaludt,mindenféle ringatás,abajgatás nélkül.

Tegnap és ma éjszaka viszont megéltük a poklot!9-kor elaludt,és 11 körül ordítva ébredt.Nem csillapodott addig,míg ölbe nem vettem.(értsd úgy hogy torka szakadtából ordított)Ott elaludt,mikor visszatettem a kiságyba,kipattant a szeme,és kezdte elölről a cirkuszt.Annyira sírt hogy már rendesen féltem hogy megfullad.Ököllel ütötte az ágyat!Ezt eljátszottuk kb 15-ször,16.alkalomra végre nem kezdett el ordítani mikor betettem.3-kor aludt el.Végig aludt,most reggel ébredt fél 8-kor.Mit ronthattunk el?Minden megoldás érdekel,kérlek írjatok!Hogyan lehet megoldani ezt a problémát?Miért csinálja a hisztit?Vagy én értelmezem félre?Hagyjam sírni?Egyébként külön szobában alszik a kezdetektől fogva.Az ínye duzzadt,jön a foga,de nem hiszem hogy azért csinálja,mert akkor ölben is fájna neki...


2012. dec. 14. 08:32
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Kedves válaszolók!Egy kis helyzetjelentés...

Azóta Kismanóm végig aludja az éjszakát.(remélem nem kiabálom el)kibújt a fogacskája.valószínű az volt a baj.minden jót Nektek!

2012. dec. 17. 21:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!