Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti mikor kezdtétek babátok...

Ti mikor kezdtétek babátok fogait mosni?

Figyelt kérdés
Mivel?
2012. dec. 14. 22:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Amikor az első kibújt. Ujjra húzható fogkefével, 2 foga volt amikor fogkefét és fogkrémet kapott.
2012. dec. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Amikortól kinőtt :)

5 hónaposan egy hónap alatt 6 foga lett, kb 5,5 hónaposan kezdtük mosni (akkor még csak anyatejes volt, tehát már hozzátáplálás előtt). Nenedent fogkrém + a hozzávaló ujjra húzható fogkefe.

2012. dec. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Amikor kibújt az első kettő foga kapott kezdő fogkefe készletet. Eleinte a szilikonosat rágcsálta a kádban, ma már (18 hónapos) a rendes fogkeféjével csinál úgy mintha mosná a fogát, de inkább ez is csak rágcsálás, vettem neki nenedentet, de nem szereti, így csak simán rágcsikálja a fogkefét. Fürdés után amikor rajta van a pelus akkor vizes törölközővel áttörlöm a fogait elől,sajnos nem engedi hogy benyúljak a szájába, ezt is csak nagy sírások árán tudom melérni, hogy elöl át törölhessem.

Amikor fürdik mindig akkor mosok fogat, mutatom neki, hogy ez fontos, napi rutin, olyan mint az evés, remélem jól ültetem el benne:-) Még kicsi az igazi fogmosáshoz, de szerintem jó uton haladok:-)

2012. dec. 15. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nenedentet hol lehet venni?
2012. dec. 16. 19:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!