Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 hónapos gyereket ott lehet...

9 hónapos gyereket ott lehet hagyni nagyszülőknél 4 napra?

Figyelt kérdés
Vagy ez nagyon megviselné? Már annyira fáradtak vagyunk, és most van egy lehetőség, hogy elmenjünk kicsit kikapcsolódni. A férjem szerint nagyon ránk fér, de én félek. Változtatna ez a kicsivel a kapcsolatunkon? Nagyon rosszul viselné? A nagymamit ismeri, szereti, fél napokra volt már nála, és altatta is már. Mindig jól megvoltak. De 4 nap.. Elképesztően hosszúnak tűnik. Hagyta már valaki ilyen pici babáját ennyi időre egyedül? Mi volt utána? Ugyanúgy viselkedett a pici mint előtte?
2012. dec. 17. 12:18
1 2
 1/11 nittababy ***** válasza:
47%
Az enyém 6 hónapos volt mikor ott hagytuk 4 napra!!Semmi gond nem volt utána is ugyan úgy viselkedett mint előtte!!!
2012. dec. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
37%
Lehetni lehet, de én nem hagynám ott 4 napra. Egy éjszakára se. Napközben intézném a kettőnk kikapcsolódását. Másfél éves elmúlt a kislányom, eddig egyszer mentünk el úgy barátokhoz vacsorázni, hogy anyósom altatta el. 4 nap az sok szerintem egy ilyen kicsi gyereknél.
2012. dec. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
58%
Én egész biztos nem hagynám ott.
2012. dec. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
58%

Én nem hagynám, még nagyon pici. Ráadásul ilyentájt kezd kibontakozni a szeparációs szorongás, nekem tuti nem lenne egy nyugodt pillanatom.


Miért nem mentek bababarát szállodába?

2012. dec. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
82%
ha ki vagytok készülve és életmentő lenne ez a négy nap, akkor menjetek. Ha nem annyira fontos, akkor meg ne.
2012. dec. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! Bababarát a szálloda, de mivel síelni mennénk, ezért nem lenne szerintem szerencsés Vele menni. De én is úgy gondolom, majd inkább jövőre kellene menni..

Mindenkinek ment a zöld kéz :)

2012. dec. 17. 13:17
 7/11 anonim ***** válasza:
39%
Mi 5 napra hagytuk ott a nagyszülőknél először, akkor még csak 4 hetes volt, és utána is egy párszor. Volt amikor csak fél napra és volt amikor hosszabb napokra. Semmi baj nem lett belőle. Ha meg szereti őket, pláne nem lesz gond. Végül is ők is szülők, vigyázni tudnak rá, a babát meg nem fogja megviselni.
2012. dec. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem nyugodtan! Ha bízol a nagyszülőkben és a babád is szereti őket és fél napokat nagyon jól elvan, akkor IGEN! Az én lányom is 9hós, őt tuti nem lehetne sehol hagyni! De minden baba más! És, ahogy írtad, ő nagyon jól elvan ott! Jó pihenést! :)
2012. dec. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
75%

Baja biztos nem lesz, de te bírnád? Mert az nem kikapcsolódás, ha 4 napig azon aggódsz, hogy mi van a babáddal.

Én nem hagynám ott ilyen hosszú időre.

2012. dec. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Elsőre négy napra biztos nem. Talán egy éjszakára úgy, h reggel ott vagytok, aztán később egy egész napra az éjszaka után. Fokozatosan. Egy 9 hónapos babának semmi időérzéke nincs, ráadásul gondolom, benne vagytok/lesztek a szeparációs szorongásban is. Nagyi nem tud veletek menni síelni és vigyázni a babára?
2012. dec. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!