Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit vegyek 18 hónapos lányomna...

Mit vegyek 18 hónapos lányomnak 30 000 Ft-ért?

Figyelt kérdés
Ma anyósom beállított ennyi pénzzel és azt mondta, hogy a fa alatt szeretné látni mit vettem belőle a lányomnak. Ötletek? Ruhára nem akarom költeni, mert nyárig mindenünk megvan, utána meg ki tudja mekkorát nő. Cipővel ugyanez a helyzet. Valami játékra gondoltam, de fogalmam sincs így hirtelen.
2012. dec. 18. 23:18
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Hű hát én el tudnám költeni :-) Nem tudom, van-e már nektek de pl. kis asztal székekkel. Vagy játéktároló doboz. Esetleg hintaló?
2012. dec. 18. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Egy jó minőségű lábbal hajtós járgány és mondjuk egy jó gyerek fotel.
2012. dec. 18. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
52%
Anyós egy idióta. Vegyél sok legót rajta. Ha most még nem is, pár év múlva imádni fogja. Anyós meg látja, hogy tele van játékkal a fa alja. mondjuk 30 ezerért kapsz 3 jó nagy dobozzal.
2012. dec. 18. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Elkölteni én is eltudnám, csak valami értelmesre szeretném, amit sokáig használ majd. Hintaló, lábbal hajtható jármű van. Legót már kapott tőlünk szülinapjára és körikétől karácsonyra is azt kap. A gyerekfotelnek nem tudom mi értelme. A tároló dobozok és a kisasztal székekkel viszont megfontolandó...Köszönöm eddig is és még várom a többi ötletet!
2012. dec. 19. 00:15
 5/18 anonim ***** válasza:
Én nem ajánlom a kiasztalt székekkel. Bár nem ismerem a lányod. AZ én 19 hónapos fiam kapott még régebben, hamar elvettük tőle, mert állandóan felmászott rájuk és azokon állt.
2012. dec. 19. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Játékkonyha? Szeret ilyesmivel játszani? Nálunk nagy szerelem már hónapok óta.. vagy logikai fejlesztő játékok, fa játékok. Néz mesét? Van kedvenc mesehőse? esetleg egy olyan mesehősös kis gyerektakaró ami elkíséri a gyerekkorában..
2012. dec. 19. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, amúgy a kisasztal, kisszék kombináció is jó szerintem, tény hogy figyelni kell meg ha még nem érett rá akkor elvenni tőle, de később szépen le tud ülni rajzolni, játszani az ő kis asztalkájához.. igaz írtad, hogy nem látod értelmét a gyerekfotelnak..de van olyan gyerekfotel ami kiköpött mása egy felnőttnek, az ikeában lehet kapni.. haláli.. nekünk a gyerkőc olyan aranyosan ül le megnézni a néhány perces meséit, mint a nagyok, az ő saját kis fotelkájába és halálosan büszke rá, hogy az csak az övé :)
2012. dec. 19. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Még mindig én.. vagy esetleg egy tolókaros háromkerekű bicikli? Tavasszal még tolhatod, aztán később megtanulja tekerni és akkor az a jármű is letudva..
2012. dec. 19. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
futóbicikli,olyan,aminek állítható a nyereg és kormány magassága.két éves korától,tehát pont nyáron már tanulhat vele menni.ez olyan 15 ezer.a kis asztal székkel tényleg jó ötlet.az én fiam nem mászik fel rá.az elején persze próbálkozott,de meg lehet tanítani.nekünk fa van,asztalossal csináltattam,pont ennyi idős volt,amikor kapta
2012. dec. 19. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Én is a tolókaros triciklire gondoltam először,tavaszra nagyon jó lesz már neki.Illetve nálunk másfél éves kora óta,napi szinten használjuk a diavetítőt.Az új fajta egy vagyon úgy is,nálunk is a család adta össze :)

[link]

[link]

2012. dec. 19. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!