Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit vegyek 18 hónapos lányomna...

Mit vegyek 18 hónapos lányomnak 30 000 Ft-ért?

Figyelt kérdés
Ma anyósom beállított ennyi pénzzel és azt mondta, hogy a fa alatt szeretné látni mit vettem belőle a lányomnak. Ötletek? Ruhára nem akarom költeni, mert nyárig mindenünk megvan, utána meg ki tudja mekkorát nő. Cipővel ugyanez a helyzet. Valami játékra gondoltam, de fogalmam sincs így hirtelen.
2012. dec. 18. 23:18
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
szerintem úgy oszd be hogy a kicsinek minnél több mindent tudj venni.például ha veszel neki triciklit akkor ne a legdrágábbat vedd hanem jó az olcsóbb is mert azok is ugyan olyan jók.amúgy a tricikli tényleg jó ötlet, [link]
2012. dec. 19. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Gyerekfotelként esetleg babzsákos fotel :) Azt biztos imádná, beleülni, belefeküdni, hemperegni :)
2012. dec. 19. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
2012. dec. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, így jobb : [link]
2012. dec. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
ezek olcsóbbak: [link]
2012. dec. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Lego duplo, ruhácskák (akár tavaszra is:)).
2012. dec. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

A kisasztal szekekkel jo otlet, sokaig tydja hasznalni rajzolasra (20 honaposan mar vettem ujjfesteket es nagyon elvezte a kisfiam), tud ott enni kesobb, ha pl. egy csaladi ebed van es gyerekes rokonok jonnek, oda tydnak ulni a gyerekek kulon. A tricikli jo otler, szinten nagyon szereti a kusfiam. Mi eloszor az olcsobb, 15 ezreset vettuk, tonkre is ment a par honap alatt. Ebbol okulva vettunk a Brendonban egy dragabbat, nem emlekszem 30 nehany ezer volt talan, pohartartos es telefonos verzio. Persze, ezek nem fontosak, hanem az, hogy nagy a kulonbseg a regihez kepest, kenyelmesebb, strapabirobb.

Ha kertes hazban laktok, lehetne hintat venni, csuszdat vagy hazikot. Ha vank hely a gyerekszobaban es nem nagyok, a csuszdat vagy a hazikot a szobaba is lehet rakni addig.

Ezek annak nekunk es nagyon szereti a fiam.

Igaz, nem hasznos, de nekem mar regota almom a forgoszek az Ikeabol, szeretik a gyerekek nagyon.

2012. dec. 20. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a sok választ! Igazság szerint sikerült segítenetek, még akkor is, ha egyitek tanácsát sem fogadtam meg :-) A gyerekbútorok között válogatva jöttem rá a megoldásra. Kislányom a fa alatt egy szép nagylányoknak való ágyat fog találni a Jézuskától :-) Kellemes ünnepeket nektek!
2012. dec. 20. 14:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!