Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A Ti babátok mennyi pelust...

A Ti babátok mennyi pelust használ el naponta?

Figyelt kérdés
Az én 3,5 hónapos kisfiamon 10x-12x kell egy nap pelust cserélni. Amint pisil egyet, már sír, hogy cseréljem le. Így 1 hétig sem elég egy 72 db-os csomag.
2012. dec. 19. 13:11
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Mikor pelus nélkül van fürdés előtt és után, akkor nem sír pisiléskor, sőt még élvezi is. 10 perc alatt 2x-3x pisil ilyenkor.
2012. dec. 19. 13:41
 12/21 anonim ***** válasza:

nálunk egyik babán sem vált be a premium care, az a hálós izé rátapadt a popsijukra az zavarta őket, és fel sem szívta a nedvességet, még kiütéseik is lettek...

a sima pampers viszont megbízható, egy éjszakát is kibír

2012. dec. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

Próbáltunk már több félét, márkásat is, no name pelenkákat is, de mindegyikkel ez a helyzet.

Ha alszik nem kel fel rá, csak ha fent van, akkor kell fél- egy óránként cserélni. Így is szoktam olyat csinálni, mikor érzem, hogy alig nedves, szinte száraz, hogy leveszem róla, de ugyan azt adom vissza rá. Néha ez is beválik, de nem mindig sikerül túljárni az eszén.

2012. dec. 19. 13:54
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
5 hós kisfiú, legolcsóbb no name pelus 3db/ nap. Köszöni, tökéletesen megfelel neki. Nem hiszem, hogy a Tiéd is "követelné" ezt a sűrű cserét!
2012. dec. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy a hideg miatt az enyhén nedves pelenkát is hidegnek érzi? Lehet rossz felé tapogatózok, de hány fok van nálatok?
2012. dec. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
25 fok van éjjel-nappal. Távhős panel.
2012. dec. 19. 14:04
 17/21 anonim ***** válasza:

Kisfiam 10 hós és újszülött kora óta ezt a pelust használjuk.SOHA nem volt balesetünk,pedig eszméletlen mennyi mennyiséget képes kipisilni magából a drágám. :)Tuti nem a pelussal van a gond,ez az egyik legjobb (ha nem a legjobb)

Vagy nagyobb méretet kellene használnotok,vagy arra odafigyelni,hogy a kukaca lefelé álljon mikor bepelenkázod.Ebből adódhat,hogy kifolyik a pisi,mert rosszul áll.

2012. dec. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kislányom van, 7 hónapos, napi kb 5 pelenkát használok. Általában evés után cserélem neki, illetve az 5-6 órás evés után mostanában csak akkor, ha kakis, mert utána 1,5 óra múlva kb fürdik és az alig használtat (volt ami szinte totál száraz volt) cseréltem és dobáltam ki állandóan. Én is ezt a márkát használom. Az én kislányomat sose zavarja, se a pisi, se a kaki, tegnap is halál jól el volt, mászott, csücsült, mire a szagról rájöttem, hogy bekakilt, ő meg vidáman kacarászott. :-)
2012. dec. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Mi zöld Pamperst használunk (active baby) a 4 hónapos kisfiamnak. Rengeteget kipróbáltunk mert folyt ki a pisi belőlük... Mi 4-5 pelust használunk naponta. Egyébként szerintem nem a pelenkával lesz a gond.
2012. dec. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem a pelenkával van a baj. A kisfiam a kakis pelenkát nem bírta ilyen pici korában magán, rögtön sírt. Én azért elmondanám a gyermekorvosnak, hogy nézze meg a kis kukiját.
2012. dec. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!