Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adjatok tanácsot, mert meg...

Adjatok tanácsot, mert meg fogok így bolondulni?

Figyelt kérdés

Egyszerűen semmi nem jó a babámnak, 3 hónapos múlt. És napok óta csak sír, és ordít, és sír és ordít. Most is itt van mellettem, és csak ordít, nem éhes,nem szomjas, tiszta a pelusa. De nem foghatom egész nap.Nem marad sehol, azóta ilyen rossz a helyzet,mióta forog.


De meddig marad így?? Annyira fáradt vagyok, és sajnos most türelmeteln is, éjszaka is 3 óránkétn ébred már napok óta


2012. dec. 20. 13:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
35%
Az eszedbe se jutott, hogy fáj valamije, pl. a hasa??
2012. dec. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Megértelek!:) De sajnos vannak ilyen babák! Nem tudsz nagyon mit csinálni egy ekkora babával, mint fogod!

Hasa nem fájhat?

2012. dec. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Sok tanácsot nem tudok adni, csak biztatni, hogy örülj, hogy éjjel csak 3 óránként ébred, össze tenném a két kezem, ha a hat hónaposom "csak" 3 óránként ébredne.

És még van mellé egy 3 meg egy 5 éves, mindenki beteg...


Próbálj meg nappal lepihenni, amikor alszik.


Na jó, és próbáld meg kideríteni a sírás okát, mert ha tényleg non-stop üvölt, akkor biztos oka van. Ha máshogy nem megy, vidd el orvoshoz.

2012. dec. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Nem a hasa fáj, van széklete rendesen...

A fogára gondoltam kenem keni Gengigéllel.De nem aza a fajta sírás, ami akkor van ha fáj valamije, hanem ez a nyüglődök, unatkozom, semmi nem jó...

Nekem is van egy nagyobbam 2,5 éves, úgyhogy most tényleg nem egyszerű.


És most nem tudom,hogy a mozgásfejlődés zavarta meg ennyire,mert eddig evett-aludt, nézelődött. De msot semmi nem köti le, a zenélőforgó sem, a játszószőnyeg sem, a babatornáztató sem..

2012. dec. 20. 14:03
 5/15 anonim ***** válasza:
39%

Biztos hogy fáj valamilye, lehet a torka, füle, ezt neked vagy a dokinak kell kideríteni.

Mindenesetre nem a te bosszantásod a célja, ugye ezt tudod?

2012. dec. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
32%
valamije
2012. dec. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is hasfájásra gyanakszom, szólj az orvosnak, és próbálj meg neki adni valamit hasfájás ellen, hátha segít! nem húzza fel a lábát! Hát ez egy ilyen helyzet, hogy ki kell találnod, lehet, hogy már a te feszültséged is rádob egy lapáttal. Figyelj ide! mond el a gyerekdokinak hogy valami problém van a készülékben, aztán ő biztosan ad valamit, amivel ártani úgysem ártasz de hátha megszűnik a probléma. Aztán beszéld meg anyukáddal, vagy anyóssal, hogy 1-2 órára elviszi sétálni a babát! Te pedig addig dőlj le. Ne szomorkodj, napról, napra változnak, el fog múlni! Egy 14 hónapos kislány anyukája! :-)
2012. dec. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Attól még,hogy van kakija, fájhat a hasa.

Az enyémnek is volt naponta többször, mégis fájt, mert a szelek, a puffadás bántotta!

2012. dec. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Persze tudom,hogy nem engem akar bosszantani!!!


Csak annyira keveset alszik,és nehezen is alszik el,mert fogolódik, hogy lehet ez a baj. Túlpörög és utána még nehezebben alszik. Ma is felkelt ahogy szokott 8kor, máskor már 10kor alszik,de ma csak délben aludt el(és két napja így van). 20 percet aludt, és most sikerült egy kicsit elringatnom,mert ragadtak le a szemei. De állandóan forgolódik a kiságyban,vagy a lába akad fenn,vagy végig forgolódott a ksiágyon, és nincs több hely..

2012. dec. 20. 14:11
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Tedd a babakocsiba és vidd el sétálni! A friss levegő talán megnyugtatja!
2012. dec. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!