Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adjatok tanácsot, mert meg...

Adjatok tanácsot, mert meg fogok így bolondulni?

Figyelt kérdés

Egyszerűen semmi nem jó a babámnak, 3 hónapos múlt. És napok óta csak sír, és ordít, és sír és ordít. Most is itt van mellettem, és csak ordít, nem éhes,nem szomjas, tiszta a pelusa. De nem foghatom egész nap.Nem marad sehol, azóta ilyen rossz a helyzet,mióta forog.


De meddig marad így?? Annyira fáradt vagyok, és sajnos most türelmeteln is, éjszaka is 3 óránkétn ébred már napok óta


2012. dec. 20. 13:50
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Megértelek, 3 és fél hónapos kisbabám ugyanezt csinálja. És igaz, ez nem az a fajta sírás, hogy valamilye fáj, hanem ez a nyűgösség. Én is a fogára gyanakodtam, de a végőnő nem látja sehol, meg én sem. De attól a fogcsírák piszkálhatják. Az én babámat is másfél hete hordozni kellene, amit 3 napig bírtam. Idegileg én is kivagyok, de mindig arra gondolok, h mint a hasfájáson is, ezen is túlleszünk (hasfájása 2 hónaposan elmúlt szerencsére...). Én ha nem jó neki valami (sosem jó amúgy semmi), akkor leteszem a játszószőnyegre, majd hordozóba, hintába, ide-oda leteszem a lakásba a hordozót, vagy éppen a pihenőszékét, hátha leköti valami.Csörgőket, rágókákat adok, minden leköti 5 percekre, így van időm elmosogatni mosni (főzni már nem tudok tőle), teregetni, felporszívózni. Szóval az én napom is abból áll, hogy mindig keresem neki a megfelelő helyet, hátha beválik valami. Ami eddig a leghatásosabb, hogy hason van (ott képes elleni 15 percet is, napi 3x) . Kézben (ha ülök) akkor is nyűglödik. Ha állok, az tetszik neki, csak 6 kiló, a csípőm elvan kopva, állóképességem 0:( De imádom , így próbálok nyugodt maradni. Kitartás!
2012. dec. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

11. válaszoló

dettó ugyanez nálunk is

hát a főzéssel bajban lennék én is,de mivel ő reggel fél8 előtt ritkán ébred fel, így korábbban felkel és felrakom az ebédet. Én is pakolászo hol ide hol oda

2012. dec. 20. 14:19
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is elég sokáig csinálta ezt a lányom, bizonyos időszakokban kb. 1 hétig! Mindig a mozgásfejlődés vagy a növekedési ugrás (amikor hosszra nyúlt) csinálta ezt, és csinálja a mai napig, ha ilyen van! Sajnos ezt viselni kell, recept nincs rá, legalább is én nem találtam! Én is ezekben az időszakokban csak a türelmemet tudom elővenni és valahogy átvészelni, anélkül, h az ereimet "ne vágnám" :D Kitartást és hamarosan jobb lesz!
2012. dec. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
A hordozókendő "csodákra" képes, például arra, hogy a karjaidat szabadon hagyva tudod megadni neki az éppen szükséges anya- adagot, miközben a 2,5 éveseddel is tudsz játszani, foglalkozni, főzni, takarítani...:)
2012. dec. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Nagyon kicsi még, valószínűleg a közelségedre vágyik, és lehet, hogy tényleg a foga, vagy a hasa bántja egy picit, de elviseli, amikor ölben van.

Az én babámnak is voltak ilyen időszakai, és bizony volt, hogy egész nap kézben volt. Nekem nem voltak ilyen elveim, hogy "nem foghatom egész nap", azért vagyok itthon vele, hogy foglalkozzak vele és megadjam neki azt, amire szüksége van.

2012. dec. 21. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!