Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rossz anya lennék? Szeretném...

Rossz anya lennék? Szeretném leszoktatni a ciciről.

Figyelt kérdés
10 hónapos a babám, napi 2x szopik még + éjjel mikor megébred. Nekem már "kényelmetlen" szoptatni, harap, rág, csíp stb.. úgy érzem már neki sem olyan mint rég. Mikor kisebb volt imádtam szoptatni, de már nem. Mit tegyek? Elvegyem tőle a cicit? Olyan rosszul érzem magam ez miatt:(
2009. aug. 24. 10:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ha ilyeneket csinál,akkor lehet nem úgy jön már a tej,ahogy kellene,nem?Egyáltalán nem vagy rossz anya ezért,mert igy gondolod!De ha lehet amikor nem kényelmetlen neked és nem csinál a kicsikéd ilyeneket,azért szoptasd még meg legalább napi 1x,ha teheted.

Jó egészséget nektek!:)

2009. aug. 24. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

egyáltalán ne érezd ettől rosszul magad!

Az is nagyon jó dolog, hogy ilyen sokáig tudtad szoptatni. Tulajdonképpen már abban a korban van, hogy hamarosan elhagyja teljesen a cicizést, és rendes kajákat eszik csak. egyáltalán nem baj, ha már le akarod róla szoktatni.

ettől egy pillanatig ne érezd rossz anyának magad!!

2009. aug. 24. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm nagyon aranyosak vagytok!

Még egy kérdés, mit adjak neki majd helyette míg nem tölti be az 1 évet tápszert vagy babatejet?

2009. aug. 24. 10:26
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én a reggel-esti szopi helyett tápszert adnék 1 éves koráig.
2009. aug. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Mindenképpen tápszert,utána pedig Milupa vagy valamilyen más babatejet.Azt is forraltvizzel kell összekeverni,mint a tápszereket és nagyon finomak!

:)

2009. aug. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!