Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » MAM-os cumisüveggel kapcsolatban?

MAM-os cumisüveggel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Csak a MAM-os szívóka jó bele, vagy a babyloveost is bele tudom tenni. Azért kérdem, mert 3-as fejet szeretnék venni, de sehol nincs MAM-os, gondoltam veszek bele babylove márkájút.
2012. dec. 28. 11:10
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem nem jó de nézted a Müllerbe ott láttam
2012. dec. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem sem jó, bár nem próbáltam.

Az Avent cumit belepróbáltam, de hiába tűnt úgy, hogy passzol bele, mégis szivárgott mellette :(

Persze ettől még jó lehet a babyloves...

Én a Brendonban vettem 3-as Mam-ot, hiperekben én sem kapok soha jó méretet. :(

2012. dec. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én meg csináltam nagyobb lukat az 1-esre. (Arra már úgy sincs szükség.)
2012. dec. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Müllerben nem néztem, jó ötlet. Brendonban nálunk már kétszer nem kaptam. Mindenkinek zöld kezecske:)
2012. dec. 28. 13:33
 5/5 anonim ***** válasza:
44%
Brendonban nincsenek mam cuccok, ha jól tudom. Tesco-ban vagy Müllerben talán találsz alkatrészeket a cumisüveghez.Egyébként én az AVENT-es cumit bele tudtam tenni.
2012. dec. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!