Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ciki a babakocsink?

Ciki a babakocsink?

Figyelt kérdés

A szüleimtől kaptuk,használtan,a kisöcsémnél használták pár éve. Való igaz,ha mi vettünk volna,nem ilyet veszünk,de eddig nem gondoltam volna,hogy ciki lenne. Ilyesmink van,csak nem ilyen színben,de Graco,az ülése pedig vízszintesbe is dönthető.


[link]


Megkaptam más anyukáktól,hogy milyen rossz lehet ebben a babámnak,és,hogy ma már nem lehet anyukát ilyen babakocsival látni,mert gáz. Nekik ilyen hatalmas mózeskosaras babakocsijuk van,ami nekem is tetszik,viszont ennek,ami nekünk van,előnye,hogy bárhová fel tudom tenni(buszra,lépcsőzni tudok vele,mert könnyű és segítségem nincs.)


Tényleg Ciki?


2012. dec. 30. 22:36
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni,hogy most még csak 3 hónapos,de ha most vennénk mózeskosarast,2 hónap múlva kinőné,nem?
2012. dec. 30. 22:40
 2/27 anonim ***** válasza:
90%
Jesszus, én azt hittem, valami múlt századi babakocsi lesz a képen! Hol élnek az ismerőseid, nálunk minden második baba ilyenben van
2012. dec. 30. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Jaj de jó,most megnyugtattál :) Eddig nekem sem fordult meg a fejemben,hogy ciki lenne,inkább praktikus,de a környékbeli anyukák nem így gondolják.
2012. dec. 30. 22:44
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút jó babakocsinak tünik! S nem ciki!Az meg hogy egyedül utazni az kimondottan tetszik! Mi kocsinkat a nagyszüleim vették de valahogy nem visz rá a lélek hogy tudjam használni,pedig jó kis kocsi de nem valami modern:( [link] Ilyesmi csak más szinvilágban. S olyan dög nehéz(én vagyok kb 55,kocsi 10..)
2012. dec. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Egyedül tudsz utazni vele.. na..:D
2012. dec. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Ez bőven jó, a mienk is hasonló lesz. Még a bátyáméké volt mi is úgy kapjuk annyi hogy az alját kellett kicsit megerősítenem mert ezek már nem valami tartósak. A vékony alucsövet a kerekeknél kicseréltem vascsőre kicsivel vastagabb de jó az összehegesztettem rátettem a kerekeket jó minden mert nagy súllyal próbáltam ki 20 kiló terhelést kibírta és a barátnőmnek is tetszik. Huzatját letakarítottam és a mienk is dönthető hátra így az egész kicsi babának is jó lesz.
2012. dec. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is ugyan ilyen volt!!Nagyon szerettem nem volt gond vele nem ciki!aki meg annak tartja na had ne irjam le!
2012. dec. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Nekünk is van egy ilyen babakocsink feketében. Igaz mi csak 6hónapos kora után használtuk, előtte mózeskosaras kocsit használtunk. Szerintem sem ciki, de ezt nem azért mondom, mert nekünk is van :)
2012. dec. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
87%
Egyáltalán nem ciki, sőt kifejezetten szép. Ettől függetlenül én mózes párti vagyok, ha ilyen kisbabáról van szó. És egyáltalán nem a divat miatt. Össze sem lehet hasonlítani a kettőt. Én sok olyan anyukával találkozom, aki úgy használ újszülöttnél ilyen típusú babakocsit, hogy még csak nem is dönthető vízszintesig.
2012. dec. 30. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem ciki, nekem tetszik!

És 4., a Te kocsid is jó, én az első babámmal (most 21 hónapos) azzal kezdtem a babakocsizást, ugyan ilyen, csak sötétkék huzattal, és már csak a nosztalgia kedvéért is abban fogom tologatni a 2. babát is :-)

2012. dec. 30. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!