Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti hogy csináljátok pár...

Ti hogy csináljátok pár hónapos babátoknál a vacsorát és az esti szoptatást / tápszerezést?

Figyelt kérdés

Úgy értem nálunk a Kicsim este 7-kor eszik velünk vacsorára ált. tejpépet, majd fél8-kor fürdés, és utána 8-körül lefekvés elött szopizik és ha kér ( mivel már kevés a tejem) tápszert is kap.

Szerintetek ez így jó? A szopi nála eddig mindig csak evést jelentett, soha nem altattam el közben, nem tudom nem alakitok-e ki ezzel valamiféle kötődést hogy majd ha nagyobb lesz szopi nélkül nem akar elaludni.

Vagy szopizzon a vacsi után közvetlenül, fürcsi elött?


2013. jan. 1. 23:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem abban, amit leírtál 2 dolog furcsa. Az egyik, hogy közvetlenül evés után van a fürdés, ami szerintem nem szerencsés. A másik pedig, hogy ha jól értem akkor 7-kor és 8-kor is eszik. Így nagyon rövid idő telik el a két étkezés között.

Esetleg a tejpépet nem tudod 1 órával hamarabb adni?

2013. jan. 2. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szerintem sem szerencsés evés után fürdetni, mert ha megnyomorgatod, kijön a kaja :)

nálunk az vált be hogy fürdés, utána szopi, utána leteszem és alszik. De nálunk nincs tejpép meg tápszer, még csak anyatejes, 2 hónapos.

2013. jan. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Tényleg nem jó ez így. Akkor megpróbálom úgy hogy tejpép+szoptatá és fél-egy óra múlva fürdés. Köszi a segítséget!
2013. jan. 4. 01:28
 4/4 anonim ***** válasza:

1-es vagyok.

Hát, Te tudod. Az én babám kihányna mindent, ha fél órával evés után fürdetném. Én mindig fürdés után etetem.

2013. jan. 4. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!