Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol kapható Milumil Junior...

Hol kapható Milumil Junior 12+ olcsón?

Figyelt kérdés
Eddig a DM-ben vásároltam a Milumil Junior 12+ 1,2 kg-t, de a minap láttam, hogy brutálisan felment az ára, majdnem 1000 Ft-tal drágább, mint eddig. (5200 Ft körül volt). A Rossmannban is 4700, az eddigi 4200 helyett. Tudja esetéeg valaki, hol lehet, most olcsón venni?

2013. jan. 2. 14:02
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Miért ragaszkodsz hozzá,ha ennyire drága?A tehéntej is adható már ebben a korban,különböző tejtermékekkel kiegészítve.
2013. jan. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Te jó ég,eddig én is ezeken a helyeken vettem,2hete még 3800Ft volt a DM-be!

Na most jól elkeserítettél :(

Én is várom a válaszokat,hátha tud valaki olcsóbban...

2013. jan. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hopsz,bocs,elnéztem,azt hittem a Milupát írod,mert az 3800Ft volt,de gondolom akkor az is drágult.

2.voltam

2013. jan. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A Milumilt sehol nem láttam akciósan, viszont a dm-ben a Beba junior most 25%-os (50 pontos) kuponfüzettel akciós. Van a füzetben egy 25%-os márka joker is, azt is felhasználhatod tápszerre (akár Milumilra is).
2013. jan. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!