Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj ha még csak 1 x adok neki...

Baj ha még csak 1 x adok neki hozzátáplálás gyanánat?

Figyelt kérdés

Lányzóm 6 hós lesz , és még csak napi 1x adok neki fél üveg sütőtökpűrét, vagy almát ,barackot plusz utána teát!!

ez egy kajálás!

A többi tápszer még!!

Kanállal elég szépen eszik!

Mikor kell már komolyabban etetni mással is!!??Előre is köszönöm


2013. jan. 9. 12:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nyugodtan adhatsz neki tízóraira gyümölcsöt már. Mondjuk az én gyerekeim tápszeresek voltak. 6 hónaposan kaptak tízóraira gyümölcsöt, ebédre valamilyen zöldségpürét, főzeléket, uzsonnára tejpépet vagy tápszert. Igaz én már 4 hónaposan elkezdtem őket hozzátáplálni.

6 hónaposan már kaptak egy kis csirkemellet is.

Szerintem próbálkozhatsz már sárgarépával is, krumplival keverve. Gyümölcsök közül almával kezd, ha gondolod először csak a levével.

Igazából, azt nem írtad le, hogy mikor kezdted a hozzátáplálást.

2013. jan. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igazából csak heti 3-4 x adok neki valami, pl mondom fél üveg alma-barackpüré ezt ugye 2x beosztom aztán 2 napig semmit ,aztán ujra mondjuk tejpépet kapott tegnap hát nem izlett neki csak pár kanállal evett

almát adtam neki reszelve ,és üvöltött utána igy azt nem igazán adok neki ,inkább üveges bébideszertet adok!!

2013. jan. 9. 12:31
 3/4 anonim ***** válasza:
nem ette a bébireszelőn lereszelt almát?édes almát adtál neki?a jonagold a legédesebb és legpuhább husu.az üvegesek többnyire cukrozottak.amúgy ga meg nem túl édes az alma egy kis banán csodákra képes.
2013. jan. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Az én babám 7 hónapos. Ő sem ette az almát nyersen, ezért azt a tanácsot kaptam, h összevagdalás után mikrózzam meg egy kicsit és úgy turmixoljam. Bejött :)Nincs megfőzve, csak összelottyad a mikróban.

Nem tudom, jól értettem -e?

egyik nap kap ennivalót másik nap meg csak tápszer? Ha jól értettem, ak ezt ne csináld. Legyen minden napos rutin a kajaidő.

Pl én dél körül(alvástól függ) adok neki főzeléket és este 7 körül. Az esti nem mindig főzelék, van, hogy gyümölcs. a többi szopi.

2013. jan. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!